EN
5,0
( 1 )

Všichni občas potřebujeme někoho, kdo nás zachrání
Napínavé vyprávění o lidech v horách a horách mezi nimi, které už nejde obejít, ale dá se z nich spadnout a dá se v nich ztratit. Stejně jako v té šílené spoustě tajemství, co si v sobě pečlivě střeží dospělí i děti. Budete se modlit, aby vám aspoň někdo z nich něco prozradil a aby si řekl o pomoc hlasitěji než úplným tichem. Všichni občas potřebujeme někoho, kdo nás zachrání.

Detailní informace

Ilustrátor Daniel Špaček
Jazyk čeština
Počet stran 496
EAN 9788026721079
Datum vydání 18.11.2021
Věk od 18
Formát 125x205 mm
Nakladatelství MOTTO
Hmotnost 0,608
Typ Kniha
Vazba vázaná s potahem z jiného materiálu

Napínavé vyprávění o lidech v horách a horách mezi nimi, které už nejde obejít, ale dá se z nich spadnout a dá se v nich ztratit. Stejně jako v té šílené spoustě tajemství, co si v sobě pečlivě střeží dospělí i děti. Budete se modlit, aby vám aspoň někdo z nich něco prozradil a aby si řekl o pomoc hlasitěji než úplným tichem. Všichni občas potřebujeme někoho, kdo nás zachrání. Nejprodávanější česká spisovatelka současnosti Radka Třeštíková vystavěla ve své sedmé knize příběh plný napětí, bolestných otázek a charakterově dokonale vykreslených postav. Parta kamarádů a jejich dospívajících dětí řeší v odlehlé chatě staré konflikty, nové vztahy a neodpuštěné křivdy. Autorka vás ve svém zatím nejrozsáhlejším románu vezme na dlouhou cestu za tím největším tajemstvím.

Ke stažení

pdf Ukázka.pdf

Video

Další tituly z řady "Radka Třeštíková"

Uživatelské hodnocení

V současné době nejsou vytvořena žádná uživatelská hodnocení.

Vaše hodnocení

Uživatelskou recenzi mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé

 Přihlásit
Autor knihy
Radka Třeštíková

Radka Třeštíková

Radka Třeštíková se narodila a vyrůstala na Jižní Moravě, v Praze vystudovala práva a sedm let se jim profesně věnovala. Svoji prvotinu vydala v roce 2014, největšího ohlasu zatím dosáhla svou třetí knihou Bábovky, která se stala literární událostí roku 2016. Mimořádně úspěšný byl i následující román Osm s detektivní zápletkou a Veselí, ve kterém se hlavní hrdinka vrací z Prahy do Veselí nad Moravou, odkud autorka pochází. V roce 2020 vyšla její šestá kniha Foukneš do pěny o cestě za vlastním já až na konec světa.
Zobrazit profil autora

Recenze

knihydobrovsky.cz - Tajemství

...Tajemství je napsané skvěle, Třeštíková je bravurní vypravěčka, co věta to přirovnání, co postava to encyklopedické heslo diagnózy – obsese, deprese, nesebevědomí...

mezizenami.cz - Tajemství

...„Pokud se do knížky pustíte, možná vám dá zpočátku práci vyznat se v postavách a v ději, ale v první čtvrtině se už jistě zorientujete. Složitější konstrukci příběhu vám navíc vynahradí autorčina pověstná čtivost.“..
NAPIŠTE NÁM