EN

Všichni občas potřebujeme někoho, kdo nás zachrání
Napínavé vyprávění o lidech v horách a horách mezi nimi, které už nejde obejít, ale dá se z nich spadnout a dá se v nich ztratit. Stejně jako v té šílené spoustě tajemství, co si v sobě pečlivě střeží dospělí i děti. Budete se modlit, aby vám aspoň někdo z nich něco prozradil a aby si řekl o pomoc hlasitěji než úplným tichem. Všichni občas potřebujeme někoho, kdo nás zachrání.
Jiné dostupné formáty:

Detailní informace

Ilustrátor Daniel Špaček
Jazyk čeština
Počet stran 496
EAN 9788026721079
Datum vydání 18.11.2021
Věk od 18
Formát 125x205 mm
Nakladatelství MOTTO
Hmotnost 0,608
Typ Kniha
Vazba vázaná s potahem z jiného materiálu

Napínavé vyprávění o lidech v horách a horách mezi nimi, které už nejde obejít, ale dá se z nich spadnout a dá se v nich ztratit. Stejně jako v té šílené spoustě tajemství, co si v sobě pečlivě střeží dospělí i děti. Budete se modlit, aby vám aspoň někdo z nich něco prozradil a aby si řekl o pomoc hlasitěji než úplným tichem. Všichni občas potřebujeme někoho, kdo nás zachrání. Nejprodávanější česká spisovatelka současnosti Radka Třeštíková vystavěla ve své sedmé knize příběh plný napětí, bolestných otázek a charakterově dokonale vykreslených postav. Parta kamarádů a jejich dospívajících dětí řeší v odlehlé chatě staré konflikty, nové vztahy a neodpuštěné křivdy. Autorka vás ve svém zatím nejrozsáhlejším románu vezme na dlouhou cestu za tím největším tajemstvím.

Ke stažení

pdf Ukázka.pdf

Video

Další tituly z řady "Radka Třeštíková"

Hodnocení čtenářů

V současné době nejsou vytvořena žádná uživatelská hodnocení.

Vaše hodnocení

Uživatelskou recenzi mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé

 Přihlásit
Autor knihy
Radka Třeštíková

Radka Třeštíková

Radka Třeštíková se narodila a vyrůstala na Jižní Moravě, v Praze vystudovala práva a sedm let se jim profesně věnovala. Svoji prvotinu vydala v roce 2014, největšího ohlasu zatím dosáhla svou třetí knihou Bábovky, která se stala literární událostí roku 2016. Mimořádně úspěšný byl i následující román Osm s detektivní zápletkou a Veselí, ve kterém se hlavní hrdinka vrací z Prahy do Veselí nad Moravou, odkud autorka pochází. V roce 2020 vyšla její šestá kniha Foukneš do pěny o cestě za vlastním já až na konec světa.
Zobrazit profil autora

Recenze

knihydobrovsky.cz - Tajemství

...Tajemství je napsané skvěle, Třeštíková je bravurní vypravěčka, co věta to přirovnání, co postava to encyklopedické heslo diagnózy – obsese, deprese, nesebevědomí...

mezizenami.cz - Tajemství

...„Pokud se do knížky pustíte, možná vám dá zpočátku práci vyznat se v postavách a v ději, ale v první čtvrtině se už jistě zorientujete. Složitější konstrukci příběhu vám navíc vynahradí autorčina pověstná čtivost.“..
NAPIŠTE NÁM