Kája a Claudie: Hra na štěstí (audiokniha pro děti) | Albatrosmedia.cz
EN

Kája a Claudie: Hra na štěstí (audiokniha pro děti)

Michaela Fišarová

5,0
( 6 )

Štěstí nečeká za rohem, máme ho všichni ve svém srdci. První díl série Třídnice 4.B!
Dvojčata Claudie a Karel chodí do 4.B a protože se jejich rodiče rozvedli, tráví jeden týden u maminky a druhý zase ve vesnickém domku s tatínkem a babičkou. Po jedné sourozenecké hádce se ale Claudie zraní a skončí v nemocnici. Vyděšená maminka se proto rozhodne, že děti už k tatínkovi nepustí. Kája i Claudie jsou smutní a nevědí, co dělat. Rozhodnou se proto utéct z domova. A cestou je čeká dobrodružství, na jaké nikdy nezapomenou.

Detailní informace

Ilustrátor Markéta Laštuvková
Stopáž 4 hodiny, 12 minut
Číslo dílu 1
Jazyk čeština
EAN 8594050428775
Datum vydání 11.11.2019
Věk od 8
Formát 145x205 mm
Nakladatelství ALBATROS
Edice Audioknihy
Hmotnost 0,055
Typ CD audio

Příběh velkého dobrodružství dvojčat Claudie a Káji. Chodí do 4. třídy a po rozvodu rodičů žijí střídavě u maminky a u tatínka s babičkou. Poté, co se ale Claudie nešťastně zraní, se maminka rozhodne, že děti přestane na venkov k babičce s tatínkem pouštět. A navíc je seznámí se svým novým přítelem. Jenže Kája s Claudií nechtějí o tatínka přijít! Co teď? Bezradná dvojčata se rozhodnou utéct z domova. Jenže přespávání v lese není tak snadné, jak se zpočátku zdálo, zvlášť když Claudie onemocní. Přivede Kája pomoc včas?

Další tituly z řady "Třídnice 4. B"

Uživatelské hodnocení

Alice Rehakova
Skvělá kniha, nejen pro čtvrťáky.

Vaše hodnocení

Uživatelskou recenzi mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé

 Přihlásit
NAPIŠTE NÁM

Budete to vědět jako první!

Zajímá Vás, jaký knižní hit právě vychází, na jaké zboží je výhodná sleva, jaká běží soutěž o ceny? Přihlášením k odběru našich e-mailových novinek souhlasíte se zpracováním osobních údajů.