EN

Za dveřmi je panda

Sarah Horne


Držte si klobouky, tohle bude pando-úžasné!
Laskonka, panda v edinburské zoo, dokáže rozesmát každého návštěvníka. Co by ji ale udělalo opravdu šťastnou je rodina, o kterou by se mohla starat – stejně jako její hrdinka Mary Poppins. Mezitím chlapec Conn Campbell zažívá doma perné chvilky. Jeho rodiče se hádají a jeho sestra je pěkně protivná. Navíc dostane ke svým devátým narozeninám místo vysněného lega certifikát o adopci pandy! Zásahem osudu se stane něco neuvěřitelného. Jednoho dne někdo zazvoní u dveří Connova domu. Kdopak to asi je?

Detailní informace

Jazyk čeština
Původní název Panda at the Door
Původní jazyk angličtina
Překladatel Eva Kadlecová
Počet stran 192
EAN 9788026446828
Datum vydání 10.04.2023
Věk od 8
Formát 145x205 mm
Nakladatelství CPRESS
Hmotnost 0,335
Typ Kniha
Vazba vázaná s laminovaným potahem

LASKONKA, PANDA V EDINBURSKÉ ZOO, DOKÁŽE ROZESMÁT KAŽDÉHO NÁVŠTĚVNÍKA.CO BY JI ALE UDĚLALO OPRAVDU ŠŤASTNOU JE RODINA, O KTEROU BY SE MOHLA STARAT – STEJNĚ JAKO JEJÍ HRDINKA MARY POPPINS.

MEZITÍM CHLAPEC CONN CAMPBELL ZAŽÍVÁ DOMA PERNÉ CHVILKY. JEHO RODIČE SE HÁDAJÍ< A JEHO SESTRA JE PĚKNĚ PROTIVNÁ. NAVÍC DOSTANE KE SVÝM DEVÁTÝM NAROZENINÁM MÍSTO VYSNĚNÉHO LEGA CERTIFIKÁT O ADOPCI PANDY!

ZÁSAHEM OSUDU SE STANE NĚCO NEUVĚŘITELNÉHO. JEDNOHO DNE NĚKDO ZAZVONÍ U DVEŘÍ CONNOVA DOMU. KDOPAK TO ASI JE? UVIDÍTE, BUDE TO

PANDO-ŽASNÉ!

Ke stažení

pdf Ukázka.pdf

Uživatelské hodnocení

V současné době nejsou vytvořena žádná uživatelská hodnocení.

Vaše hodnocení

Uživatelskou recenzi mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé

 Přihlásit
NAPIŠTE NÁM