Selekce | Albatrosmedia.cz
EN

Selekce

Kiera Cassová

4,7
( 3 )

35 dívek. 1 princ. Životní šance. To je SELEKCE!
Pro dívky je Selekce životní šancí. Příležitostí k útěku od života, který jim byl stanoven od narození. Být obklopena světem třpytivých šatů a drahocenných šperků. Žít v paláci a soutěžit o srdce krásného prince Maxona. Ale pro Americu to znamená otočit se zády ke své tajné lásce Aspenovi, který je o kastu níž než ona. Nechce se jí odejít z domova a vstoupit do nelítostné soutěže o korunku.

Detailní informace

Číslo dílu 1
Jazyk čeština
Řada Selekce
Počet stran 288
EAN 9788074476242
Datum vydání 08.09.2014
Věk od 12
Formát 145x205 mm
Nakladatelství COOBOO
Hmotnost 0,479
Typ Kniha
Vazba vázaná s pap. potahem s lam. přebalem

Pro třicet pět dívek je Selekce životní šancí. Příležitostí k útěku od života, který jim byl stanoven od narození. Být obklopena světem třpytivých šatů a drahocenných šperků. Žít v paláci a soutěžit o srdce krásného prince Maxona.

Ale pro Americu Singerovou je Selekce noční můrou. Znamená to pro ni otočit se zády ke své tajné lásce Aspenovi, který je o kastu níž než ona. Nechce se jí odejít z domova a vstoupit do nelítostné soutěže o korunku.

Pak America potká prince Maxona. Postupně začne zpochybňovat všechny plány, které si předsevzala – a uvědomí si, že život, o kterém vždycky snila, si už nemůže v porovnání s budoucností představit.

Ke stažení

pdf Ukázka.pdf

Další tituly z řady "Selekce"

Uživatelské hodnocení

Vladan Huc
Knihu není vůbec špatná a řekl bych i, že je docela zajímavá. Má kapitoly, které mě vyloženě nebavily, ale jsou tam kapitoly, které mě bavily tolik, že jsem četl třeba dvě hodiny. Pokud je tu nějaký kluk, který váhá si tuto knihu koupit, tak neváhejte. Jsem kluk a docela mě to baví. Já knihy úplně nerozděluji na dívčí a na chlapeckou kategorii. A proč 4/5? To, co by šlo dát do jedné knihy, což je ta selekce rozdělí na tři díly. ZBYTEČNÉ. Ale jinak doporučuji, pokud vám nevadí, že je selekce rozdělená do tří dílů. O dalších dílech také vím, ale tři jsou základní.

Vaše hodnocení

Uživatelskou recenzi mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé

 Přihlásit
NAPIŠTE NÁM

Budete to vědět jako první!

Zajímá Vás, jaký knižní hit právě vychází, na jaké zboží je výhodná sleva, jaká běží soutěž o ceny? Přihlášením k odběru našich e-mailových novinek souhlasíte se zpracováním osobních údajů.