EN

Ovládni svět Minecraftu

Tipy a návody youtubera Pedra

Roman Bureš, Pedro


Naučte se hrát Minecraft od jednoho z nejpopulárnějších českých youtuberů!
Chceš se naučit hrát Minecraft jako opravdový profík? Máš rád youtubery a videa z počítačových her? Pak držíš v ruce tu správnou knihu! V této příručce od youtubera Pedra se dozvíš všechno, co potřebuješ k ovládnutí světa Minecraftu. Kromě návodů a užitečných tipů v knize také najdeš obsáhlý rozhovor s Pedrem o Minecraftu a spoustu vtipných a zajímavých příběhů z jeho hraní i natáčení. Ilustrace, které najdete uvnitř knihy, nakreslil youtuber a hlavní stavitel serveru Survival-Games.cz Kel0hap.
Jiné dostupné formáty:

Detailní informace

Číslo dílu 1
Jazyk čeština
Počet stran 224
EAN 9788025148907
Datum vydání 09.11.2017
Věk od 9
Formát 167x225 mm
Nakladatelství COMPUTER PRESS
Hmotnost 0,61
Typ Kniha
Vazba brožovaná, šitá nitmi

Chceš se naučit hrát Minecraft jako opravdový profík? Máš rád youtubery a videa z počítačových her? Pak držíš v ruce tu správnou knihu! V této příručce od youtubera Pedra, jednoho z nejznámějších českých Let’s Playerů, se dozvíš všechno, co potřebuješ k ovládnutí světa Minecraftu. Naučíš se bez problémů přežít první noc, porazit nepřátelská monstra, rychle a bezpečně natěžit potřebné materiály, zapojovat ruditové obvody a mnoho dalšího!

Kromě návodů a užitečných tipů v knize také najdeš obsáhlý rozhovor s Pedrem o Minecraftu a spoustu vtipných a zajímavých příběhů z jeho hraní i natáčení. Ilustrace, které najdete uvnitř, nakreslil youtuber a hlavní stavitel serveru Survival-Games.cz – Kel0hap!

V této knize se dozvíš, jak:

• Nastavit hru tak, aby seděla tvému stylu hraní

• Přežít první noci a co nejdříve získat pořádné nástroje

• Bezpečně natěžit hromady diamantů a dalších rud

• Vyzrát na všechny nepřátele včetně silných bossů

• Stavět automatické farmy a chovat přátelské moby

• Zapojovat ruditové obvody a využít je ve hře

• Očarovat zbraně a nástroje a vařit užitečné lektvary

• Hrát po internetu s dalšími živými hráči

• A mnoho dalšího …

O autorech:

Pedro

Petr „Pedro“ je jeden z nejznámějších českých youtuberů, minecraftí veterán a jeho kanál PedrosGame má už více než 700 tisíc odběratelů. Minecraft ho provází od začátku jeho kariéry na YouTube, neustále ho baví a zůstal mu věrný až do dnes. Jeho legendární Let's Play série má již 260 dílů a stále má v plánu spoustu projektů a vylepšení do budoucna. Bydlí v Plzni a s paní Pedrovou mají dvě děti, na které je náležitě hrdý.

Roman Bureš

Roman je z Brna, pracuje jako knižní redaktor a na počítačových hrách si ujíždí už skoro 20 let. Jako fanouška stavitelských strategií ho Minecraft ihned zaujal. Své výtvory sice nikde veřejně neprezentuje, ale rád zkouší všechny novinky a tráví hromady času přehrabováním minecraftí Wikipedie.

Ke stažení

pdf Ukázka.pdf

Hodnocení čtenářů

V současné době nejsou vytvořena žádná uživatelská hodnocení.

Vaše hodnocení

Uživatelskou recenzi mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé

 Přihlásit
NAPIŠTE NÁM