EN

To je porod!

Leah Hazard


Nespala dvacet čtyři hodin. Nejedla deset. A oddělení plné nastávajících maminek. Vítejte v životě porodní asistentky!
Práce v přední linii porodnické péče je náročnější, než byste si mysleli. Bolest, ale také krása zrození, chvíle zoufalství versus okamžiky neuvěřitelné ženské síly, zármutek i radost. Autorka této knihy to zažila vše. Dojemná a otevřená zpověď porodní asistentky je milostným dopisem novopečeným matkám a kolegyním ve zbrani – ale také nám všem, prožívajícím ty nejnáročnější a nejkrásnější chvíle, které převracejí náš život vzhůru nohama.
Jiné dostupné formáty:

Detailní informace

Jazyk čeština
Původní název Hard Pushed
Původní jazyk angličtina
Překladatel Petra Královcová
Počet stran 256
EAN 9788026720072
Datum vydání 27.05.2021
Věk od 18
Formát 130x200 mm
Nakladatelství MOTTO
Hmotnost 0,411
Typ Kniha
Vazba vázaná s pap. potahem s lam. přebalem

Práce v přední linii porodnické péče je extrémnější, než byste si možná mysleli. Bolest, ale také krása zrození, chvíle toho nejsyrovějšího zoufalství versus okamžiky neuvěřitelné ženské síly, srdcervoucí zármutek i ta nejryzejší radost z narozeného miminka. Autorka této knihy to zažila všechno. Dojemná a otevřená zpověď porodní asistentky je milostným dopisem novopečeným matkám a kolegyním ve zbrani – ale také nám všem, prožívajícím ty nejnáročnější a zároveň nejkrásnější chvíle, které navždycky převracejí náš život vzhůru nohama.

Leah Hazard pracuje jako porodní asistentka ve státním zdravotnictví ve Velké Británii. Vystudovala Harvard, ale po narození své první dcery zanechala kariéry v televizi, aby se věnovala svému celoživotnímu zájmu – ženskému zdraví. Nejprve pracovala jako dula, kdy poskytovala péči nastávajícím matkám a účastnila se nespočtu porodů doma i ve zdravotnických zařízeních. Po narození druhé dcery se po hlavě vrhla do porodní asistence. Po získání potřebné kvalifikace pracovala na nejrůznějších odděleních porodnické péče státního zdravotnictví, včetně pohotovosti a předporodní péče.

Ke stažení

pdf Ukázka.pdf

Hodnocení čtenářů

V současné době nejsou vytvořena žádná uživatelská hodnocení.

Vaše hodnocení

Uživatelskou recenzi mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé

 Přihlásit
NAPIŠTE NÁM