Tatu a Patu - Vesmírné dobrodružství | Albatrosmedia.cz
EN

Tatu a Patu - Vesmírné dobrodružství

Sami Toivonen, Aino Havukainen


Další díl komiksové série Tatu a Patu, tentokráte míří do vesmíru!
Vzhůru do vesmíru! zavýskne Tatu a v té chvíli se Transplanetární Super Loď Bananas vznese do oblak. Hvězdní piloti A. T. Lantík neboli Tatu a Styrox Box neboli Patu míří do dáli zaměstnáni velmi palčivou otázkou: má Saturn dost nahuštěná kola? Uprostřed astroradovánek je ohromná síla vtáhne do velikého vesmírného dobrodružství, při kterém mizí planety a oběžné dráhy jsou vzhůru nohama. Bez odvahy hvězdných pilotů a jejich podivných nápadů se do Universa klid nenavrátí.

Detailní informace

Jazyk čeština
Původní název Tatun ja Patun Avaruusseikkailu
Původní jazyk finština
Překladatel Lenka Fárová
Počet stran 56
EAN 9788000033426
Datum vydání 25.11.2013
Věk od 5
Formát 210x255 mm
Nakladatelství ALBATROS
Hmotnost 0,41
Typ Kniha
Vazba vázaná s laminovaným potahem

„Vzhůru do vesmíru!“ zavýskne Tatu a v té chvíli se Transplanetární Super Loď Bananas vznese do oblak. Hvězdní piloti A. T. Lantík neboli Tatu a Styrox Box neboli Patu míří do dáli zaměstnáni velmi palčivou otázkou: má Saturn dost nahuštěná kola? Uprostřed astroradovánek je ohromná síla vtáhne do velikého vesmírného dobrodružství, při kterém mizí planety a oběžné dráhy jsou vzhůru nohama. Bez odvahy hvězdných pilotů a jejich podivných nápadů se do Universa klid nenavrátí.

Vesmírné dobrodružství, které se řítí vpřed rychlostí světla, je univerzálně podivné a vyvolá u čtenářů smích přímo galaktický!

Ke stažení

pdf Ukázka.pdf

Uživatelské hodnocení

V současné době nejsou vytvořena žádná uživatelská hodnocení.

Vaše hodnocení

Uživatelskou recenzi mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé

 Přihlásit
NAPIŠTE NÁM