EN
Jak dát tělu to nejlepší v dnešní uspěchané době?

Jak dát tělu to nejlepší v dnešní uspěchané době?

Zkuste vsadit na tipy od nejvlivnější české expertky v oblasti zdravého životního stylu!

Margit Slimáková je specialistka na zdravotní prevenci a výživu. Vystudovala farmacii a dietologii, využívá osvědčené poznatky ze všech oblastí medicíny, věnuje se poradenství a osvětě, publikační i přednáškové činnosti. Komentuje téma zdravé výživy a životního stylu v médiích a založila a vede 1. český think tank Globopol věnující se tématům zdravotní prevence a výživy.  I s jeho pomocí prosazuje kvalitnější výživu ve školách a také nemocnicích. To vše nyní zužitkovala ve své knize Velmi osobní kniha o zdraví.

V osmi kapitolách se v ní dočtete třeba to, jak zvládat jídlo, kariéru, rodinu, péči o sebe, kritiku, věk a chuť na čokoládu nebo jak dobíjet energii. Text knihy je navíc prošpikovaný osobními příběhy autorky. Ukazuje její cestu za zdravým a pohodovým životním stylem a možná, že inspiruje i vás.

„Základem zdraví podle mne není farmakoterapie, ale kvalitní strava, zdravý životní styl a dobra nálada. Problémy jsou proto, aby se řešily a život je hra, tak si jej užívejte.“ (Margit Slimáková)


Mohlo by vás také zaujmout:

Budete to vědět jako první!

Zajímá Vás, jaký knižní hit právě vychází, na jaké zboží je výhodná sleva, jaká běží soutěž o ceny? Přihlášením k odběru našich e-mailových novinek souhlasíte se zpracováním osobních údajů.