EN

Den dětí - tipy na dárky se slevou 20 %

Velmi osobní kniha o zdraví

Jak zvládat jídlo, kariéru, rodinu, péči o sebe, kritiku, věk a chuť na čokoládu

Margit Slimáková


Jak dát tělu to nejlepší v dnešní uspěchané době? Tipy od nejvlivnější české expertky v oblasti zdravého životního stylu.
Jsme obyvatelé přepychové části Země. Máme dostatek vody a jídla. Můžeme studovat podle chuti a zájmů, většina z nás si vybírá, co bude v životě dělat. Pokud onemocníme, jsme obklopeni kvalitní dostupnou péčí a blahobytem. Zároveň jsou ale mnozí věčně unavení, přejedení, nespokojení a stále ve spěchu. Může to být jinak? Ano! Univerzální recept nemám, ale nabízím střípky ověřených doporučení a nápadů, jak o sebe v tomto hektickém světě co nejlépe pečovat.

Detailní informace

Jazyk čeština
Počet stran 336
EAN 9788026507536
Datum vydání 17.05.2018
Věk od 14
Formát 190x250 mm
Nakladatelství BIZBOOKS
Hmotnost 0,855
Typ Kniha
„Až dočtete tuto výjimečnou knihu uleví se vám. Už nikdy vás nenapadne držet dietu. Zjistíte totiž, že žít zdravě je mnohem přirozenější, logičtější a jednodušší než jste si mysleli."

Hanka Zemanová - autorka bestsellerů Nová Biokuchařka a BioAbecedář

„Neznám nikoho, kdo dokáže nadchnout do zdravého jídla i životosprávy tolik lidí a tak trvale jako Margit — je jedinečná, stejně jako tato kniha.“

Robert Vlach - podnikatelský poradce a autor bestselleru Na volné noze

Soubory ke stažení

pdf Ukázka.pdf

Uživatelské hodnocení

Jirina Kolarova
Kniha je úžasná, nechtěla jsem si ji původně vůbec koupit, ale jak jsem ji poprvé vzala do ruky, už jsem ji nepustila. Čte se jako super román a poznatky v ní jsou k nezaplacení a hlavně lehce aplikovatelné a jednoduché pro zdravý a příjemný život. Klobouk dolů a palec nahoru 😃👍👍👍 Zase jsem o dost moudřejší a to jsem teprve v polovině. Jo, a ušetřím spousty peněz za různá alternativní sladidla, která jsem v dobře víře kupovala. Díky Vám 😊
Kateřina Palátová
Na knihu od Margit jsem se těšila od první chvíle, kdy o ní začala mluvit. Skvěle napsaná kniha plná praktických rad a doporučení i osobních zážitků a zkušeností včetně odkazů na další zdroje informací. Při jejím čtení si uvědomíte logické zákonitosti mezi jídlem a zdravím. Kniha je atraktivní i po vizuální stránce – s úžasnými ilustracemi a nádherným zpracováním. Inspirace pro všechny, kdo mají zájem o zdravý a plnohodnotný aktivní život!

Vaše hodnocení

Uživatelskou recenzi mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé

 Přihlásit

Budete to vědět jako první!

Zajímá Vás, jaký knižní hit právě vychází, na jaké zboží je výhodná sleva, jaká běží soutěž o ceny? Přihlášením k odběru našich e-mailových novinek souhlasíte se zpracováním osobních údajů.