EN

Velmi osobní kniha o zdraví

Jak zvládat jídlo, kariéru, rodinu, péči o sebe, kritiku, věk a chuť na čokoládu

Margit Slimáková


Jak dát tělu to nejlepší v dnešní uspěchané době? Tipy od nejvlivnější české expertky v oblasti zdravého životního stylu.
Jsme obyvatelé přepychové části Země. Máme dostatek vody a jídla. Můžeme studovat podle chuti a zájmů, většina z nás si vybírá, co bude v životě dělat. Pokud onemocníme, jsme obklopeni kvalitní dostupnou péčí a blahobytem. Zároveň jsou ale mnozí věčně unavení, přejedení, nespokojení a stále ve spěchu. Může to být jinak? Ano! Univerzální recept nemám, ale nabízím střípky ověřených doporučení a nápadů, jak o sebe v tomto hektickém světě co nejlépe pečovat.

Detailní informace

Jazyk čeština
Počet stran 336
EAN 9788026507536
Datum vydání 17.05.2018
Věk od 14
Formát 190x250 mm
Nakladatelství BIZBOOKS
Hmotnost 0,917
Typ Kniha
Vazba měkké desky z kartonu

„Až dočtete tuto výjimečnou knihu uleví se vám. Už nikdy vás nenapadne držet dietu. Zjistíte totiž, že žít zdravě je mnohem přirozenější, logičtější a jednodušší než jste si mysleli."


Hanka Zemanová - autorka bestsellerů Nová Biokuchařka a BioAbecedář

„Neznám nikoho, kdo dokáže nadchnout do zdravého jídla i životosprávy tolik lidí a tak trvale jako Margit — je jedinečná, stejně jako tato kniha.“


Robert Vlach - podnikatelský poradce a autor bestselleru Na volné noze


Ke stažení

pdf Ukázka.pdf

Video

Uživatelské hodnocení

Lucie Nečesalová
Zajímavá, čtivá, svižná a graficky hezká kniha. Nenajdete tam žádné nudné poučky, naopak je vše vysvětleno příjemnou formou. Četla jsem ji jako román :-) prostě tahle kniha mě baví :-)
Irena Plasilova
Konecne je na svete kniha, ktera je velmi ctiva a plna smysluplnych rad. Vsem ji vrele doporucuji a jsem rada, ze jsem si ji poridila.

Vaše hodnocení

Uživatelskou recenzi mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé

 Přihlásit
Autor knihy
Margit Slimáková

Margit Slimáková

Margit je specialistka na zdravotní prevenci a výživu. Věnuje se poradenství, osvětě, publikační i přednáškové činnosti a ve své práci využívá osvědčené poznatky ze všech oblastí medicíny. Prosazuje zdravou výživu do škol a je autorkou tzv. Zdravého talíře, který nahrazuje zastaralou výživovou pyramidu. Margit také založila a koordinuje Globopol, první český think-tank zaměřený na otázky výživy a zdravotní prevence. Ve své Velmi osobní knize o zdraví, které už se prodalo přes 50 000 výtisků, nabízí řadu doporučení a nápadů, jak o sebe v tomto hektickém světě pečovat.
Zobrazit profil autora

Recenze

kultura21.cz - Jak jíst a žít skutečně zdravě

„Díky přehledně členěnému textu, vypíchnutí stěžejních informací a srozumitelnému podání celého obsahu je snadné získat pocit, že to všechno zvládnete.“

zdravakrasna.blogspot.com - Recenze - Velmi osobní kniha o zdraví

„Kniha je to úžasná, nic nevnucuje, postoj má sice jasně daný, ale je z ní cítit takové to "Hele, takhle to dělám já, ale jestli to tak budeš dělat ty, je čistě na tobě."
NAPIŠTE NÁM