Velmi osobní kniha o zdraví | Albatrosmedia.cz
EN

Velmi osobní kniha o zdraví

Jak zvládat jídlo, kariéru, rodinu, péči o sebe, kritiku, věk a chuť na čokoládu

Margit Slimáková

3,9
( 55 )

Jak dát tělu to nejlepší v dnešní uspěchané době? Tipy od nejvlivnější české expertky v oblasti zdravého životního stylu.
Jsme obyvatelé přepychové části Země. Máme dostatek vody a jídla. Můžeme studovat podle chuti a zájmů, většina z nás si vybírá, co bude v životě dělat. Pokud onemocníme, jsme obklopeni kvalitní dostupnou péčí a blahobytem. Zároveň jsou ale mnozí věčně unavení, přejedení, nespokojení a stále ve spěchu. Může to být jinak? Ano! Univerzální recept nemám, ale nabízím střípky ověřených doporučení a nápadů, jak o sebe v tomto hektickém světě co nejlépe pečovat.

Detailní informace

Jazyk čeština
Počet stran 336
EAN 9788026507536
Datum vydání 17.05.2018
Věk od 14
Formát 190x250 mm
Nakladatelství BIZBOOKS
Hmotnost 0,923
Typ Kniha
Vazba měkké desky z kartonu

„Až dočtete tuto výjimečnou knihu uleví se vám. Už nikdy vás nenapadne držet dietu. Zjistíte totiž, že žít zdravě je mnohem přirozenější, logičtější a jednodušší než jste si mysleli."


Hanka Zemanová - autorka bestsellerů Nová Biokuchařka a BioAbecedář

„Neznám nikoho, kdo dokáže nadchnout do zdravého jídla i životosprávy tolik lidí a tak trvale jako Margit — je jedinečná, stejně jako tato kniha.“


Robert Vlach - podnikatelský poradce a autor bestselleru Na volné noze


Ke stažení

pdf Ukázka.pdf

Video

Uživatelské hodnocení

Lucie Nečesalová
Zajímavá, čtivá, svižná a graficky hezká kniha. Nenajdete tam žádné nudné poučky, naopak je vše vysvětleno příjemnou formou. Četla jsem ji jako román :-) prostě tahle kniha mě baví :-)
Irena Plasilova
Konecne je na svete kniha, ktera je velmi ctiva a plna smysluplnych rad. Vsem ji vrele doporucuji a jsem rada, ze jsem si ji poridila.

Vaše hodnocení

Uživatelskou recenzi mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé

 Přihlásit
NAPIŠTE NÁM