EN

PRÁVĚ TEĎ VELETRŽNÍ TÝDEN! SLEVA 22 % + DOPRAVA ZDARMA NA VŠE

Láska zrozená ve lži

Lexi Ryanová


Do chlapců z Jackson Harbor se prostě zamilujete!
Nikdy nezapomenete na svůj svatební den. Na ten moment, kdy se vaše sestra-dvojče vyzvrací do vaší kytice a přizná, že čeká dítě… s vaším snoubencem. Chtěla jsem zmizet, schovat se, dokud se moje srdce nezahojí. Ocitla jsem se v cizím městě s tajemným cizincem, jehož nadané ruce a ústa mě téměř donutily zapomenout, že to měla být má svatební noc… Ovšem co dělat, když se ukáže, že onen tajemný cizinec je váš budoucí zaměstnavatel?

Detailní informace

Jazyk čeština
Původní název The Wrong Kind of Love
Původní jazyk angličtina
Překladatel Klára Žemličková
Počet stran 336
EAN 9788026923558
Datum vydání 06.06.2024
Věk od 18
Formát 120x195 mm
Nakladatelství Baronet
Typ Kniha
Vazba vázaná s pap. potahem s lam. přebalem

Lexi Ryanová, autorka bestsellerů dle New York Times, přichází s novým sexy románem o nevěstě na útěku, svobodném otci, který se zapřísahal, že už nebude nikdy milovat, a o rodinných tajemstvích, která mohou narušit i ta nejhlubší pouta.

Na svůj svatební den nikdy nezapomenete. A rozhodně nezapomenete na okamžik, kdy vám vaše sestra-dvojče pozvrací kytici a přizná, že je těhotná… s vaším snoubencem.

Chtěla jsem utéct a schovávat se, dokud se mi nezahojí srdce. Ocitla jsem se v cizím městě a poznala tajemného cizince, jehož talentovaná ústa a ruce mi téměř daly zapomenout, že jsem právě měla zažívat svou svatební noc.

Bojím se vrátit domů a čelit svému rozvrácenému životu, a tak předstírám, že jsem moje sestra, abych mohla vzít její práci v Jackson Harbor a starat se o šestiletou holčičku. Představte si mé překvapení, když zjistím, že můj nový šéf je ten můj záhadný cizinec – doktor Ethan Jackson.

Nikdy jsem nechtěla, aby Ethan moje tajemství odhalil. Nikdy jsem nechtěla, aby na nich záleželo. Ale čím déle s ním a jeho milou dcerkou pracuju, tím víc se propadám a tím je mi jasnější, že nejsem jediná, kdo v sobě nosí něco, co by nás mohlo rozdělit.

Připravte se na to, že se do chlapců z Jackson Harbor v nové sexy romantické sérii Lexi Ryanové naprosto zamilujete. Všechny tyto knihy lze číst samostatně, ale série je série!

Ke stažení

pdf Ukázka.pdf

Hodnocení čtenářů

V současné době nejsou vytvořena žádná uživatelská hodnocení.

Vaše hodnocení

Uživatelskou recenzi mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé

 Přihlásit
Autor knihy
Lexi Ryanová

Lexi Ryanová

Lexi Ryanová je bestsellerová autorka zejména romancí pro dospělé a Prázdné sliby jsou jejím debutem v kategorii young adult. Než se plně vrhla na kariéru spisovatelky, učila angličtinu na vysoké škole. Napsala už více než desítku knih, které byly přeloženy do mnoha jazyků. Žije na venkově v Indianě s manželem a dvěma dětmi. Když zrovna nepíše, ráda cvičí jógu, čte obrovské hromady knih, tráví čas se svou rodinou a taky děkuje svojí šťastné hvězdě.
Zobrazit profil autora
NAPIŠTE NÁM