EN

Nech už mám jedenásť! (slovensky)

Zuzana Štelbaská


Prečo sú všetci takí divní?
Konečne má Kika desať! Lenže NIČ nie je, ako by si želala: Bobino nie je jej pes, nemá žiadnu mačku a všetci okolo nej sú zrazu nejakí DIVNÍ. Hlavne Oliver! Keď zahlási tú šokujúcu správu, svet sa jej TOTÁLNE otočí hore nohami. Kika je ako ty, obyčajné dievča z obyčajnej školy, ktoré miluje zvieratá, má super veľkého a otravného malého brata a hlavne najskvelejšie kamošky na svete.

Detailní informace

Ilustrátor Tomáš Kopecký
Číslo dílu 2
Jazyk slovenština
Počet stran 224
EAN 9788056641033
Datum vydání 09.08.2024
Věk od 9
Formát 130x200 mm
Nakladatelství ALBATROS
Typ Kniha
Vazba vázaná s laminovaným potahem

Nech už mám JEDENÁSŤ!

Konečne má Kika desať! Lenže NIČ nie je, ako by si želala: Bobino nie je jej pes, nemá žiadnu mačku a všetci okolo nej sú zrazu nejakí DIVNÍ. Hlavne Oliver! Keď zahlási tú šokujúcu správu, svet sa jej TOTÁLNE otočí hore nohami.

Kika je ako ty, obyčajné dievča z obyčajnej školy, ktoré miluje zvieratá, má super veľkého a otravného malého brata a hlavne najskvelejšie kamošky na svete.

Ke stažení

pdf Ukázka.pdf

Hodnocení čtenářů

V současné době nejsou vytvořena žádná uživatelská hodnocení.

Vaše hodnocení

Uživatelskou recenzi mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé

 Přihlásit
Autor knihy
Zuzana Štelbaská

Zuzana Štelbaská

Autorka, překladatelka a čtenářka knih pro děti a mládež. Od patnácti let působí v médiích, začínala v lokálních prešovských médiích, později působila v RTVS jako moderátorka, scenáristka a dramaturgyně, dnes je šéfredaktorkou publicistiky v TV Markíza. Ve svých knihách se věnuje zejména dětským příběhům, které jsou často inspirovány skutečnými událostmi. Píše pro všechny dětské a YA věkové kategorie, přičemž prostředí příběhů a povídek je silně ovlivněno jejím vztahem k přírodě a zvířatům. Podle její knihy Mami, kup mi slona vznikl stejnojmenný seriál pro RTVS, který režíroval Bohdan Sláma.
Zobrazit profil autora
NAPIŠTE NÁM