EN

Jak úspěšně zvládnout přijímací pohovor

Rebecca Corfield


S naší knížkou zvládnete přijímací pohovor s úsměvem.
Představte si, že jste právě dostali pozvánku k přijímacímu pohovoru do zaměstnání. Tato kniha pomůže odstranit vaše obavy a ukáže vám jak co nejvíc ovlivnit průběh pohovoru. Zjistíte, jakých chyb se nejčastěji dopouštějí uchazeči o zaměstnání a jak je odstranit. Naučíte se jak se co nejlépe prezentovat a naleznete zde 30 vzorových otázek, které mohou být položeny u pohovoru, a případné odpovědi.

Detailní informace

Žánr kariéra
Jazyk čeština
Původní název Successful Interview Skills 3rd Edition
Počet stran 84
EAN 9788025106884
Datum vydání 08.12.2005
Věk od 15
Formát 167x225 mm
Nakladatelství BIZBOOKS
Hmotnost 0,2
Typ Kniha
Vazba brožovaná lepená

Přijímací pohovory jsou realitou moderního života, ze které není úniku. Průběh pohovoru je vždy zhruba stejný a potřeba udělat dojem je univerzální, ať již žádáte o práci, povýšení, vzdělávací kurz, nebo studium na univerzitě. Musíte podat dobrý a přesvědčivý výkon. Kniha Jak úspěšně zvládnout přijímací pohovor od Rebeccy Corfield, specializující se na rozvoj kariéry, vám pomůže úspěšně projít celým tímto procesem v klidu a s jistotou. Po přečtení knihy zjistíte:

- co zaměstnavatelé hledají,

- jak vytvořit kladný první dojem,

- jak odpovídat na náročné otázky,

- jak zvládat trému.

Na konci knihy naleznete 30 vzorových otázek, které mohou být položeny u pohovoru, a případné odpovědi s návodem jak se vypořádat se složitými situacemi.

Žádný kandidát by neměl riskovat přijímací pohovor, aniž by si přečetl tuto přehlednou a užitečnou příručku.

O autorce:

Rebecca Corfield je přední expertkou v oblasti profesního managementu, prezentací a organizačního rozvoje. Je bývalou prezidentkou Národního institutu profesního poradenství ve Spojeném Království, radí jednotlivcům a společnostem v záležitostech kariéry a osobní změny. Rebecca je žádánou přednášející na konferencích, školitelkou a soukromou učitelkou. Je také autorkou několika bestsellerů jako Preparing Your Own CV (Jak napsat svůj životopis), How You Can Get That Job (Jak dostat tuto práci) (obě vydané nakladatelstvím Kogan Page) a Managing Your Career (Jak úspěšně zvládnout svou kariéru), kterou napsala pod jménem Rebecca Tee.

Ke stažení

pdf Obsah.pdf

Uživatelské hodnocení

V současné době nejsou vytvořena žádná uživatelská hodnocení.

Vaše hodnocení

Uživatelskou recenzi mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé

 Přihlásit
NAPIŠTE NÁM