EN

Případy soudce Ti: Vraždy na Nový čínský rok

Frédéric Lenormand


Ve víru intrik s nejslavnějším čínským detektivem
Na konci roku 676 spravuje soudce Ti malé městečko ve východní Číně, když se náhle objeví dlouho nezvěstný dědic bohaté rodiny Nieu. Jeho otce to velmi potěší, ale ostatní členové domácnosti už tak nadšení nejsou – zmizelý muž vstal z mrtvých právě včas, aby jim pod nosem vyfoukl staříkovo jmění. Během oslav čínského Nového roku, kdy se duše musí očistit, aby mohly přivítat obnovu přírody, se rozpoutá divadlo těch nejhorších pudů. Představení začíná.
Jiné dostupné formáty:

Detailní informace

Číslo dílu 24
Jazyk čeština
Původní název Meurtre au Nouvel An chinois
Původní jazyk francouzština
Překladatel Vlasta Misařová
Počet stran 264
EAN 9788074075094
Datum vydání 29.09.2022
Věk od 15
Formát 120x190 mm
Nakladatelství Garamond
Hmotnost 0,255
Typ Kniha
Vazba brožovaná lepená

Na konci roku 676 spravuje soudce Ti malé městečko ve východní Číně dynastie Tchangů, když se po deseti letech náhle objeví dědic bohaté rodiny Nieu, což jeho otce velmi potěší. Ostatní členové domácnosti jsou potěšeni už méně. Zmizelý muž totiž vstal z mrtvých právě včas, aby jim před nosem vyfoukl staříkovo jmění. Během oslav čínského Nového roku, kdy se duše musí očistit, aby mohly přivítat obnovu přírody, se v okolí neochvějného soudce Ti, jeho tří oddaných (nebo také ne) paní a věrných područích rozpoutá divadlo těch nejhorších pudů.

Ke stažení

pdf Ukázka.pdf

Další tituly z řady "Případy soudce Ti"

Hodnocení čtenářů

V současné době nejsou vytvořena žádná uživatelská hodnocení.

Vaše hodnocení

Uživatelskou recenzi mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé

 Přihlásit
Autor knihy
Frédéric Lenormand

Frédéric Lenormand

Francouzský autor historických románů a detektivek Frédéric Lenormand vystudoval hned několik světových jazyků (angličtinu, italštinu a ruštinu) a již v mládí se začal živit psaním. Získal nemálo ocenění a tvůrčích stipendií. Garamond vydává jeho úspěšnou řadu o čínském detektivovi soudci Ti z osmého století po Kristu, v níž navázal na knížky nizozemského orientalisty Roberta van Gulika.
Zobrazit profil autora
NAPIŠTE NÁM