EN

75 tipů, jak si říct o web

Jakub Goldmann, Martin Kopta, Josef Platil


Kniha pro každého, kdo potřebuje zadat návrh digitálních produktů
Na českém trhu zatím chyběla publikace, která by se zabývala tvorbou webu z pohledu zadavatele. Kniha obsahuje sadu tipů, jak si dobře říct o web a další digitální produkty. Je určena těm z vás, kteří potřebují pomoc teď a tady. Jednotlivé tipy jsou formulovány jasně a srozumitelně, aby se daly snadno číst a logicky na sebe navazovaly, ale také aby bylo možné knihu otevřít na jakékoli dvoustraně a ihned použít.

Detailní informace

Jazyk čeština
Počet stran 248
EAN 9788025150917
Datum vydání 24.07.2023
Věk od 14
Formát 205x145 mm
Nakladatelství COMPUTER PRESS
Hmotnost 0,464
Typ Kniha
Vazba brožovaná, šitá nitmi

Na českém trhu zatím chyběla publikace, která by se zabývala tvorbou webu z pohledu zadavatele. Kniha obsahuje sadu tipů, jak si dobře říct o web a další digitální produkty. Je určena těm z vás, kteří potřebují pomoc teď a tady. Jednotlivé tipy jsou formulovány jasně a srozumitelně, aby se daly snadno číst a logicky na sebe navazovaly, ale také aby bylo možné knihu otevřít na jakékoli dvoustraně a ihned použít.

Kniha je pro každého, kdo potřebuje zadat návrh digitálních produktů. Dozvíte se, jak dobře napsat zadání, jaké jsou role při vytváření webu, jak si říct o mobilní aplikaci, firemní intranet či jak zadat web jako veřejnou zakázku. Porozumění textu usnadňují vtipné ilustrace.

Hodnocení čtenářů

V současné době nejsou vytvořena žádná uživatelská hodnocení.

Vaše hodnocení

Uživatelskou recenzi mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé

 Přihlásit
NAPIŠTE NÁM