EN

Podnikání z lavice

Jak rozjet první projekt: Jednoduše, krok po kroku

Pavel Štrunc, Adam Štrunc


Jsi mladý a chceš podnikat? Tak jdi do toho!
Chceš začít s podnikáním, ale nevíš jak? Pročítáš spoustu příruček, ale všechny ti připadají složité a dlouhé? Autoři této moderní a svižné knížky ti a vtipně ukáží, jak rozjet první projekt – od nuly, skoro bez peněz.
Jiné dostupné formáty:

Detailní informace

Žánr podnikání
Jazyk čeština
Počet stran 96
EAN 9788026509387
Datum vydání 10.09.2020
Věk od 15
Formát 145x205 mm
Nakladatelství BIZBOOKS
Hmotnost 0,147
Typ Kniha
Vazba brožovaná lepená

Mladí, úspěšní podnikatelé, sourozenci Adam a Pavel Štruncovi, vám v této svěžím jazykem psané knížce jednoduše a vtipně ukáží, jak rozjet první projekt – od nuly, skoro bez peněz.

Všechny postupné kroky jsou ukázané na reálných příkladech skutečných podnikatelských projektů. Autoři počítají jak s těmi, kdo chtějí vstoupit na trh se super produktem, tak s těmi, kdo mají v hlavě nápad na skvělou službu. Všechno je pak doplněno o zajímavé podnikatelské příběhy.

Kniha nabízí přesný návod, jak začít – od vymýšlení podnikatelského nápadu až po lákání zákazníků a prodej. Jako bonus zde najdete řadu užitečných nástrojů a odkazů, které vám pomohou při prvních krůčcích pestrým světem byznysu. Kniha je určena mladým lidem, kteří chtějí začít s podnikáním, ale ještě nemají ten pravý nápad nebo nevědí, jak svůj nápad správně „nakopnout“.

„Přečíst si knihu já v začátcích podnikání, ušetřil bych spoustu peněz a času.“

David Zábrž, předseda České asociace startupů

Hodnocení čtenářů

V současné době nejsou vytvořena žádná uživatelská hodnocení.

Vaše hodnocení

Uživatelskou recenzi mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé

 Přihlásit
NAPIŠTE NÁM