EN

Star Wars - Vrcholná Republika - Padlá hvězda

Claudia Gray


Světlo Jediů čelí své nejtemnější hodině
Nájezdníci známí jako Nihilové se snaží přivést zlatý věk Republiky k ohnivému konci. Republika vychází z boje potlučená a vyčerpaná, ale díky Jediům vítězná - a není většího symbolu jejich společné věci, než Maják Hvězdosvit. Zde se vděční rytíři a padawani Jedi mohou zotavit ze svých zranění a zármutku nad ztrátami. Ale bouře, o níž si mysleli, že pominula, stále zuří a oni se pouze ocitli v jejím oku. Marchion Ro, skutečný strůjce Nihilů se chystá uhasit světlo Jediů.

Detailní informace

Žánr sci-fi
Ilustrátor Claudia Gray
Jazyk čeština
Původní název Star Wars - High Republic - The Fallen Star
Původní jazyk angličtina
Překladatel Lukáš Potužník
Počet stran 344
EAN 9788025253243
Datum vydání 13.02.2023
Věk od 12
Formát 130x200 mm
Nakladatelství Egmont
Edice Star Wars
Typ Kniha
Vazba brožovaná lepená

Světlo Jediů čelí své nejtemnější hodině

Krutí nájezdníci známí jako Nihilové se znovu a znovu snaží přivést zlatý věk vrcholné Republiky k ohnivému konci. Vrcholná Republika znovu a znovu vychází z boje potlučená a vyčerpaná, ale díky svým ochráncům z řad Jediů vítězná - a není většího symbolu jejich společné věci, než Maják Hvězdosvit.

Ten představuje Republiku na vrcholu jejích snah: je centrem kultury a vědění, jasnou pochodní v temnotě neznáma a podanou rukou do nejvzdálenějších končin galaxie. Když obyvatelé pohraničí prchají před útoky Nihilů, je Hvězdosvit se svou posádkou připravena všem poskytnout útočiště.

Vděční rytíři a padawani řádu Jedi, kteří jsou zde umístěni, se konečně mohou zotavit z bolesti svých zranění a zármutku nad ztrátami. Ale bouře, o níž si mysleli, že pominula, stále zuří a oni se pouze ocitli v jejím oku. Marchion Ro, skutečný strůjce Nihilů, připravuje svůj dosud nejodvážnější útok – takový, jehož cílem je uhasit světlo Jediů.

Uživatelské hodnocení

V současné době nejsou vytvořena žádná uživatelská hodnocení.

Vaše hodnocení

Uživatelskou recenzi mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé

 Přihlásit
NAPIŠTE NÁM