EN

Tank Tiger

Marcus Cowper


Tiger je nejznámějším tankem druhé světové války. Byl monstrem, které dominovalo na bojištích v Evropě i jinde. Vznikl na základě německých zkušeností z boje proti britským tankům v západní Evropě a severní Africe, ale získal si nesmrtelnost zejména tím, že se ukázal jako téměř nezranitelný v krutých bojích východní fronty. Ilustrovaná příručka o jednom z nejslavnějších bojových vozidel všech dob.

Detailní informace

Žánr military
Jazyk čeština
Původní název Tiger Tank
Počet stran 168
EAN 9788020446022
Datum vydání 05.10.2017
Věk od 15
Formát 190x130 mm
Nakladatelství Mladá fronta
Typ Kniha
Vazba vázaná s laminovaným potahem

Tiger je nejznámějším tankem druhé světové války. Byl monstrem, které dominovalo na bojištích v Evropě i jinde. Původně vznikl na základě německých zkušeností z boje proti britským tankům v západní Evropě a severní Africe, ale získal si nesmrtelnost zejména tím, že se ukázal jako téměř nezranitelný v krutých bojích východní fronty.

Tato hojně ilustrovaná příručka o jednom z nejslavnějších bojových vozidel všech dob zkoumá jeho historii, přednosti i nevýhody a jeho výsledky v soubojích s tím nejlepším, co proti němu postavili Spojenci. Díky podrobnému výzkumu, detailním ilustracím a dobovým fotografiím ukazuje, jak se tento pozoruhodný tank stal ikonou vojenské historie.

České vydání obsahuje bonusové kapitoly o osudech tanků Tiger na našem území a v poválečném Československu.

Uživatelské hodnocení

V současné době nejsou vytvořena žádná uživatelská hodnocení.

Vaše hodnocení

Uživatelskou recenzi mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé

 Přihlásit
NAPIŠTE NÁM