EN

K čemu samé jedničky?: Blogy zakladatele společnosti SCIO o českém školství

Blogy zakladatele společnosti SCIO o českém školství

Ondřej Šteffl


Ondřej Šteffl, zakladatel proslulého gymnázia PORG a společnosti SCIO, se soustavně věnuje problematice školství a vzdělávání a své názory publikuje mj. v blozích na Aktuálně.cz. Kniha obsahuje výběr textů, jsou určeny hlavně rodičům a učitelům a jsou doprovázny ukázkami z diskusí k jednotlivým blogům.

Detailní informace

Žánr pedagogika
Jazyk čeština
Počet stran 208
EAN 9788020448200
Datum vydání 17.08.2018
Věk od 18
Formát 130x200 mm
Nakladatelství Mladá fronta
Hmotnost 0,4
Typ Kniha
Vazba vázaná s laminovaným potahem

Ondřej Šteffl je zakladatel proslulého gymnázia PORG a vzdělávací společnosti Scio, v poslední době založil několik ScioŠkol. Soustavně se věnuje problematice školství a vzdělávání, své názory publikuje mimo jiné v blozích na aktualne.cz. Část z nich uvádí náš výběr.

Autor se v nich zaměřuje na to, jaké schopnosti a znalosti by měla současná škola rozvíjet, aby žáci a studenti obstáli v dospělém životě. Poukazuje na to, jaké metody jsou v současné výuce zastaralé a co v dětech potlačují, a naopak ukazuje, jak jinak by mohlo vyučování vypadat, nebo přímo uvádí příklady škol, které úspěšně vedou děti k všestrannému rozvoji jejich osobnosti.

Uvedené texty jsou zaměřeny spíše na rodiče, jsou doprovázeny krátkou vybranou diskusí z blogů, která obsahuje námitky k autorovým názorům, a jsou doprovázeny vtipnými ilustracemi.

Uživatelské hodnocení

V současné době nejsou vytvořena žádná uživatelská hodnocení.

Vaše hodnocení

Uživatelskou recenzi mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé

 Přihlásit
NAPIŠTE NÁM