EN

Svatba v Paříži

Charlotte Nashová


Když dostane Rachel od své první a osudové lásky Matthewa pozvánku na svatbu, má z toho smíšené pocity. Jenže všichni ji přemlouvají, aby pozvání přijala. Je to přece jen výlet do Paříže! A tak se Rachel vydává z Austrálie do Města světel a nechává se okouzlit jeho krásami i zajímavým fotografem. Dříve, než její dobrodružství skončí, pak bude stát před důležitou a nesnadnou volbou, při které nepůjde jen o její vlastní štěstí.

Detailní informace

Jazyk čeština
Původní název The Paris Wedding
Počet stran 344
EAN 9788020451569
Datum vydání 23.04.2019
Věk od 18
Formát 140x210 mm
Nakladatelství Mladá fronta
Hmotnost 0,539
Typ Kniha
Vazba vázaná s pap. potahem s lam. přebalem

Na střední škole si Rachel bez Matthewa nedokázala svůj život představit. Jenže pak jí onemocněla matka a Rachel se vzdala plánů na další studium a život se svou láskou a zůstala na rodinné farmě, aby se o matku postarala. Když od Matthewa po spoustě let dostane pozvánku na svatbu, má z toho smíšené pocity – dojímá ji, že si na ni vzpomněl, ale zároveň ví, že setkat se s ním v jeho svatební den bude to nejtěžší, čeho se kdy odvážila. Jenže přátelé a rodiče ji přemlouvají, aby pozvání přijala. Je to přece jen výlet do Paříže, a všechno je zadarmo! Ten jeden den to určitě nějak vydrží – a po zbytek času si bude užívat všech lákadel kouzelného města.

A tak se Rachel vydává do Města světel. Paříž ji podle očekávání skutečně okouzlí, a to nejen opulentností hotelu a svou atmosférou, ale i prostřednictvím pohledného fotografa. A dříve, než její dobrodružství skončí, bude Rachel stát ještě před jednou volbou. Tentokrát ale nepůjde jen o její vlastní štěstí.

Uživatelské hodnocení

V současné době nejsou vytvořena žádná uživatelská hodnocení.

Vaše hodnocení

Uživatelskou recenzi mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé

 Přihlásit
NAPIŠTE NÁM