Svatba v Paříži | Albatrosmedia.cz
EN

Svatba v Paříži

Charlotte Nashová


Když dostane Rachel od své první a osudové lásky Matthewa pozvánku na svatbu, má z toho smíšené pocity. Jenže všichni ji přemlouvají, aby pozvání přijala. Je to přece jen výlet do Paříže! A tak se Rachel vydává z Austrálie do Města světel a nechává se okouzlit jeho krásami i zajímavým fotografem. Dříve, než její dobrodružství skončí, pak bude stát před důležitou a nesnadnou volbou, při které nepůjde jen o její vlastní štěstí.

Detailní informace

Jazyk čeština
Počet stran 344
EAN 9788020451569
Datum vydání 23.04.2019
Věk od 18
Formát 140x210 mm
Nakladatelství Mladá fronta
Hmotnost 0,539
Typ Kniha
Vazba vázaná s pap. potahem s lam. přebalem

Na střední škole si Rachel bez Matthewa nedokázala svůj život představit. Jenže pak jí onemocněla matka a Rachel se vzdala plánů na další studium a život se svou láskou a zůstala na rodinné farmě, aby se o matku postarala. Když od Matthewa po spoustě let dostane pozvánku na svatbu, má z toho smíšené pocity – dojímá ji, že si na ni vzpomněl, ale zároveň ví, že setkat se s ním v jeho svatební den bude to nejtěžší, čeho se kdy odvážila. Jenže přátelé a rodiče ji přemlouvají, aby pozvání přijala. Je to přece jen výlet do Paříže, a všechno je zadarmo! Ten jeden den to určitě nějak vydrží – a po zbytek času si bude užívat všech lákadel kouzelného města.

A tak se Rachel vydává do Města světel. Paříž ji podle očekávání skutečně okouzlí, a to nejen opulentností hotelu a svou atmosférou, ale i prostřednictvím pohledného fotografa. A dříve, než její dobrodružství skončí, bude Rachel stát ještě před jednou volbou. Tentokrát ale nepůjde jen o její vlastní štěstí.

Uživatelské hodnocení

V současné době nejsou vytvořena žádná uživatelská hodnocení.

Vaše hodnocení

Uživatelskou recenzi mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé

 Přihlásit
NAPIŠTE NÁM