EN

Sejdeme se v Monaku

Hazel Gaynor, Heather Webb


Nepravděpodobné přátelství na pozadí svatby století
Na filmovém festivalu v Cannes se houfují celebrity a ta největší hvězda, herečka Grace Kellyová, se touží dostat z dosahu novinářů. Na útěku před vytrvalým fotografem Jamesem ji schová ve svém obchůdku parfumérka Sophie. Zrodí se mezi nimi přátelství, jež obě ženy spojí na dalších třicet let. Jamesovi se na okouzlující Sophii nedaří zapomenout, a proto přijímá úlohu reportéra na svatbě století. Do Monaka odjíždí s nadějí, že se s ní znovu setká.
Jiné dostupné formáty:

Detailní informace

Jazyk čeština
Původní název Meet Me In Monaco
Původní jazyk angličtina
Počet stran 408
EAN 9788026721116
Datum vydání 18.11.2021
Věk od 15
Formát 130x200 mm
Nakladatelství MOTTO
Hmotnost 0,55
Typ Kniha
Vazba vázaná s pap. potahem s lam. přebalem

Nový román od autorek Posledních Vánoc v Paříži zve čtenářky na romantickou plavbu do Monackého knížectví 50. let

Celebrity se houfují na filmovém festivalu v Cannes a ta největší hvězda, herečka Grace Kellyová, touží jen po tom dostat se z dosahu všudypřítomných novinářů. Na útěku před vytrvalým fotografem Jamesem ji schová ve svém obchůdku parfumérka Sophie a zrodí se mezi nimi přátelství, jež obě ženy spojí na dalších třicet let. Jamesovi se na okouzlující Sophii nedaří zapomenout, a rád proto přijímá úlohu reportéra na svatbě století. Do Monaka odjíždí s nadějí, že se s ní znovu setká.

Hazel Gaynor je autorkou romantických historických bestsellerů. Pochází z Yorkshiru v Anglii a nyní žije v Irsku.Heather Webb vyučovala na střední škole, pak ale následovala svou múzu a začala se věnovat beletrii. Její historické romány byly vybrány mezi nejlepší knihy sociální sítě Goodreads. Žije v Nové Anglii v USA.

Ke stažení

pdf Ukázka.pdf

Hodnocení čtenářů

V současné době nejsou vytvořena žádná uživatelská hodnocení.

Vaše hodnocení

Uživatelskou recenzi mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé

 Přihlásit
NAPIŠTE NÁM