EN

PRÁVĚ TEĎ VELETRŽNÍ TÝDEN! SLEVA 22 % + DOPRAVA ZDARMA NA VŠE

Trable s láskou

Jules Wake


Příběh lásky s velkou překážkou od autorky, kterou znáte jako Julii Caplinovou
Když Jess potká na zahradní párty Sama, začne to mezi nimi nebezpečně jiskřit. Hráče kriketu si ovšem nárokuje influencerka Victoria, která odmítá uznat, že se zamiloval do jiné, a hodlá mu to pořádně znepříjemnit. Jess ze zkušeností své matky moc dobře ví, jaké trauma může způsobit zlomené srdce. Ale co má dělat, když to její bije jenom pro Sama? Zaslouží si lásku, když kvůli ní musí ublížit někomu jinému? Jess ani Victoria nechtějí být „tou druhou“, ale „tou první“ může být jenom jedna z nich.
Jiné dostupné formáty:

Detailní informace

Jazyk čeština
Původní název The Spark
Původní jazyk angličtina
Řada S láskou
Překladatel Klára Krasula
Počet stran 328
EAN 9788026726371
Datum vydání 11.04.2024
Věk od 18
Formát 130x200 mm
Nakladatelství MOTTO
Hmotnost 0,334
Typ Kniha
Vazba brožovaná lepená s chlopněmi

Jules Wake, která je známá také pod pseudonymem Julie Caplinová, opět nabízí příběh o lásce, které stojí v cestě spousta překážek. Když Jess potká na zahradní párty Sama, začne to mezi nimi nebezpečně jiskřit. Vzájemné sympatie jsou zřejmé, přesto se zdráhají naplno projevit vzájemnou zamilovanost. V cestě jim totiž stojí influencerka Victoria, která si hráče kriketu nárokuje i potom, co vztah s ní ukončil. Jess ze zkušeností vlastní matky moc dobře ví, jaké trauma může způsobit, když se objeví někdo třetí. Dokud nepochopí poměry ve vlastní rodině, nemůže prožít plnohodnotný vztah. Zaslouží si lásku, když kvůli ní musí ublížit někomu jinému? Jess ani Victoria nechtějí být „tou druhou“, ale „tou první“ může být jenom jedna z nich.

Ke stažení

pdf Ukázka.pdf

Další tituly z řady "S láskou"

Hodnocení čtenářů

V současné době nejsou vytvořena žádná uživatelská hodnocení.

Vaše hodnocení

Uživatelskou recenzi mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé

 Přihlásit
Autor knihy
Jules Wake

Jules Wake

Než se rodačka z Yorkshiru stala spisovatelkou, pracovala ve světě PR pro mnoho známých značek. Díky této zkušenosti měla možnost zdokonalit své spisovatelské dovednosti a také poznat mnoho evropských měst, která se objevují v její literární tvorbě. Jules Wake snila o dráze spisovatelky už od svých deseti let. V roce 2014 debutovala knihou Talk to Me. Její druhý román Pozdrav z Itálie se stal bestsellerem. Kniha je obsahově volně propojená s dalšími příběhy S láskou z Paříže a S láskou z Říma. Vánoční atmosféru autorka zachycuje v románech S láskou z Londýna a Notting Hill pod sněhem. Příběhy Jules Wake se odehrávají v kulisách atraktivních destinací stejně jako oblíbená série Romantické útěky (Cukrárna v Paříži, Hrad ve Skotsku), kterou autorka napsala pod jménem Julie Caplinová.
Zobrazit profil autora
NAPIŠTE NÁM