EN

Odpuštění – This Man 2

Druhý díl erotické trilogie This Man

Jodi Ellen Malpasová


Vítejte ve smyslném světě plném lásky a vášně...
Ava O’Sheaová se nechala hýčkat pozorností okouzlujícího Jesseho Warda, užívala si rozkoš, kterou ji zahrnoval, ale zároveň cítila, že před ní něco skrývá a že ji od svého tajemství drží co nejdál. Musela ho opustit, aby přežila. Jenže Jessemu nejde uniknout. Teď je zpátky v jejím životě a připomíná jí všechno, co spolu prožili – neutuchající vášeň i bolest. Proto se Ava rozhodne, že o tomto muži zjistí pravdu. Znovu se ocitne v Panském sídle – tedy přesně tam, kde ji chtěl Jesse mít...
Jiné dostupné formáty:

Detailní informace

Číslo dílu 2
Jazyk čeština
Původní název Beneath This Man
Původní jazyk angličtina
Řada This Man
Překladatel Zdeňka Lišková
Počet stran 568
EAN 9788076835795
Datum vydání 25.07.2024
Věk od 15
Formát 145x205 mm
Nakladatelství XYZ
Edice Flirt
Hmotnost 0,75
Typ Kniha
Vazba vázaná s laminovaným potahem

Na místě, kde začal jejich vášnivý milostný vztah, se panství zaplní hosty v den, který má být nejšťastnějším dnem v životě Avy a Jesseho. Smířila se s tím, že nikdy nezkrotí Jesseho divokost, a ani to nechce.

Jejich láska je hluboká, jejich spojení silné, ale když už si myslí, že konečně pronikla pod jeho ostražitý zevnějšek, vyvstávají další otázky, které Avu vedou k přesvědčení, že Jesse Ward možná není takový, za jakého ho považuje.

Až příliš dobře ví, jak ji přivést na místo za hranicí extáze... ale přivede ji také na pokraj zoufalství?

Je čas, aby se tento muž přiznal.

Ke stažení

pdf Ukázka.pdf

Další tituly z řady "This Man"

Hodnocení čtenářů

V současné době nejsou vytvořena žádná uživatelská hodnocení.

Vaše hodnocení

Uživatelskou recenzi mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé

 Přihlásit
Autor knihy
Jodi Ellen Malpasová

Jodi Ellen Malpasová

Jodi Ellen Malpasová se narodila ve městě Northampton ve Velké Británii. Původně pracovala v rodinné stavební firmě, kterou měla jednou převzít. Nakonec však sebrala odvahu a v roce 2012 vydala svou první knihu, úvodní díl trilogie This Man v elektronické podobě. Příběh s ústřední postavou zámeckého pána Jesse Wardyho získal neuvěřitelný ohlas po celém světě. Autorka se nyní již plně soustředí na kariéru spisovatelky. Její nová trilogie s názvem Jedna noc sleduje osudy Livy a tajemného Millera Harta.
Zobrazit profil autora
NAPIŠTE NÁM