Disney - Kouzelný adventní kalendář | Albatrosmedia.cz
EN

Disney - Kouzelný adventní kalendář

kolektiv

3,5
( 2 )

Těšte se na Vánoce s oblíbenými hrdiny od Disneyho a Pixaru!
Disney a Pixar vás před Štědrým dnem vezmou na 24 kouzelných dobrodružství! V každém okénku originálního adventního kalendáře najdete jednu bohatě ilustrovanou knížku, jejíž příběh si děti okamžitě zamilují. Dobře známé postavy jako Myšák Mickey nebo Medvídek Pú se střídají s hrdiny moderních filmů jako Na vlásku, Ledové království nebo Frčíme. Zpříjemněte si čekání na Ježíška a nechte se překvapit novou pohádkou každý den!

Detailní informace

Jazyk čeština
Původní název Disney Storybook Collection Advent Calendar
Řada Disney
Počet stran 612
EAN 9788025248324
Datum vydání 05.10.2020
Věk od 4
Formát 350x540 mm
Nakladatelství Egmont
Edice Disney
Hmotnost 1,448
Typ Kniha
Vazba vázaná s laminovaným potahem

Těšte se na Vánoce s oblíbenými hrdiny z animovaných filmů! Disney a Pixar vás před Štědrým dnem vezmou na 24 kouzelných dobrodružství! V každém okénku originálního adventního kalendáře najdete jednu bohatě ilustrovanou knížku, jejíž příběh si děti okamžitě zamilují. Dobře známé postavy, jako Myšák Mickey nebo Medvídek Pú, se střídají s hrdiny moderních filmů, jako Na vlásku, Ledové království nebo Frčíme. Zpříjemněte si čekání na Ježíška a nechte se překvapit novou pohádkou každý den!

Ke stažení

pdf Ukázka.pdf

Další tituly z řady "Disney"

Uživatelské hodnocení

Sandra Lutonská
Zatím jsem nakouknula jen do jednoho okénka, ale vypadá to skvěle. Celá kniha (obal) má až monumentální velikost a bude to jistě 1.prosince velké překvapení. Zpracování obalu i miniknížek je velmi kvalitní a výběr titulů vypadá velmi slibně. Dcera se bude jistě každý den ptát, kdy už tam bude knížka s Elsou, ale jsem ráda, že je výběr pohádek tak různorodý. Jen se do budoucna trochu obávám skladování vzhledem k velikosti.

Vaše hodnocení

Uživatelskou recenzi mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé

 Přihlásit
NAPIŠTE NÁM