EN

Disney - Kouzelný adventní kalendář

Kolektiv


Těšte se na Vánoce s oblíbenými hrdiny od Disneyho a Pixaru!
Disney a Pixar vás před Štědrým dnem vezmou na 24 kouzelných dobrodružství! V každém okénku originálního adventního kalendáře najdete jednu bohatě ilustrovanou knížku, jejíž příběh si děti okamžitě zamilují. Dobře známé postavy jako Myšák Mickey nebo Medvídek Pú se střídají s hrdiny moderních filmů jako Na vlásku, Ledové království nebo Frčíme. Zpříjemněte si čekání na Ježíška a nechte se překvapit novou pohádkou každý den!

Detailní informace

Jazyk čeština
Původní název Disney Storybook Collection Advent Calendar
Původní jazyk angličtina
Řada Disney
Počet stran 612
EAN 9788025248324
Datum vydání 05.10.2020
Věk od 4
Formát 350x540 mm
Nakladatelství Egmont
Hmotnost 1,448
Typ Kniha
Vazba vázaná s laminovaným potahem

Těšte se na Vánoce s oblíbenými hrdiny z animovaných filmů! Disney a Pixar vás před Štědrým dnem vezmou na 24 kouzelných dobrodružství! V každém okénku originálního adventního kalendáře najdete jednu bohatě ilustrovanou knížku, jejíž příběh si děti okamžitě zamilují. Dobře známé postavy, jako Myšák Mickey nebo Medvídek Pú, se střídají s hrdiny moderních filmů, jako Na vlásku, Ledové království nebo Frčíme. Zpříjemněte si čekání na Ježíška a nechte se překvapit novou pohádkou každý den!

Ke stažení

pdf Ukázka.pdf

Další tituly z řady "Disney"

Hodnocení čtenářů

Sandra Lutonská
Zatím jsem nakouknula jen do jednoho okénka, ale vypadá to skvěle. Celá kniha (obal) má až monumentální velikost a bude to jistě 1.prosince velké překvapení. Zpracování obalu i miniknížek je velmi kvalitní a výběr titulů vypadá velmi slibně. Dcera se bude jistě každý den ptát, kdy už tam bude knížka s Elsou, ale jsem ráda, že je výběr pohádek tak různorodý. Jen se do budoucna trochu obávám skladování vzhledem k velikosti.

Vaše hodnocení

Uživatelskou recenzi mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé

 Přihlásit
NAPIŠTE NÁM