EN

Malé překvapení: Tajný deník Hendrika Groena

Jak se Hendrik a Evert dostali do potíží

Hendrik Groen


Poklidný život dvou nizozemských důchodců, kteří se každý pátek scházejí na šachy, něco dobrého k jídlu a hlavně k pití, vykolejí docela malá holčička. Unesené miminko v kočárku, které Evert jednoho dne přiveze k Hendrikovi na návštěvu. Povedený fórek? Asi jen pro senilního staříka... Naši hrdinové však nic takového nejsou, takže si rychle uvědomí, že je třeba dítě okamžitě vrátit. Pátrání však už běží na plné obrátky a nenápadná akce je tedy vyloučena... O zábavu tak tedy bude na pár dní postaráno!
Jiné dostupné formáty:

Detailní informace

Číslo dílu 3
Jazyk čeština
Původní název Een kleine verrassing
Původní jazyk nizozemština
Počet stran 184
EAN 9788075977083
Datum vydání 06.08.2020
Věk od 15
Formát 145x205 mm
Nakladatelství XYZ
Hmotnost 0,292
Typ Kniha
Vazba brožovaná lepená

Hendrik a Evert jsou dva trochu roztržití amsterdamští staříci, kteří se ovšem ještě ani zdaleka nechystají na odpočinek. Do života svého okolí zasahují peticemi nebo aspoň ostrými dopisy představitelům nejrůznějších organizací, scházejí se nad šachy a šnapsem a žijí si celkem spokojeně, tedy až do té doby, než Evert udělá fór „za všechny prachy“. Podlehne okamžitému nápadu a cestou za Hendrikem s sebou přibere nehlídaný kočárek s miminkem. Když oběma pánům dojde, co to vlastně provedli, už je dávno pozdě. Celé město je vzhůru nohama a policisté v akci. Podaří se dvěma hodně zastydlým puberťákům svůj čin napravit? Nenápadně a jednoduše to zřejmě nepůjde, navíc o takové miminko je také třeba náležitě pečovat – ovšem důchodce s taškou plnou dětské výbavičky z drogerie je na ulici jako pěst na oko... Hendrik a Evert se k výzvě ale postaví čelem, a o zábavu tak bude rozhodně postaráno.

Ke stažení

pdf Ukázka.pdf

Další tituly z řady "Hendrik Groen"

Hodnocení čtenářů

V současné době nejsou vytvořena žádná uživatelská hodnocení.

Vaše hodnocení

Uživatelskou recenzi mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé

 Přihlásit
Autor knihy
Hendrik Groen

Hendrik Groen

Hendrik Groen je pseudonym nizozemského autora, který stojí za knihou Tajný deník Hendrika Groena. Jeho pravá identita je pouze předmětem spekulací v médiích. Jeho humoristické romány zachycující s ostrou, a přesto laskavou a úsměvnou ironií každodenní život jednoho amsterodamského domova důchodců si získaly srdce čtenářů po celém světě.
Zobrazit profil autora
NAPIŠTE NÁM