Nový tajný deník Hendrika Groena, 85 let | Albatrosmedia.cz
EN

SLEVA 20 % NA BELETRII PRO DĚTI A KNIHA ZDARMA KE KAŽDÉ OBJEDNÁVCE

Nový tajný deník Hendrika Groena, 85 let

Dokud se žije

Hendrik Groen

5,0
( 1 )

Holandský stařík je zpět! Pokračování hořkosladkého románu, který se stal světovým bestsellerem.
Členové klubu Staří-ale-ne-mrtví přivítali dva nováčky, aby zaplnili mezery, které zůstaly po Grietje a Eefje, a Hendrik stále častěji přemítá o životě i smrti. Chybí mu milovaná Eefje a uvědomuje si, jak je čas nemilosrdný. Hendrik se ale nevzdává! Se svými akčními přáteli obnoví po několikaměsíční pauze svůj anarchistický klub a podniknou řadu bláznivých výletů. Ve svém deníku Hendrik dojemně a s laskavým humorem líčí další rok v domově důchodců.

Detailní informace

Číslo dílu 2
Jazyk čeština
Původní název Zolag er leven is: het tweede geheime dagboek van Hendrik Groen, 85 jaar
Překladatel Lucie Doležilová
Počet stran 432
EAN 9788075970770
Datum vydání 24.05.2018
Věk od 15
Formát 145x205 mm
Nakladatelství XYZ
Hmotnost 0,64
Typ Kniha
Vazba vázaná s pap. potahem s lam. přebalem

Členové klubu Staří-ale-ne-mrtví přivítali dva nováčky, aby zaplnili mezery, které zůstaly po Gritje a Eefje. Grietje Hendrik na uzavřeném oddělení pro pacienty trpící Alzheimerovou chorobou pravidelně navštěvuje, ona ho však nepoznává. Po těchto návštěvách Hendrik stále častěji přemítá o životě a smrti a myslí na svou milovanou Eefje, která mu velice chybí. „Láska má málokdy šťastný konec,“ zaznamená si. Hendrik se ale nevzdává! Se svými akčními přáteli obnoví po několikaměsíční pauze svůj anarchistický klub a podniknou řadu bláznivých výletů. Mimoto přicházejí s novým nápadem: vždy jednou za pár týdnů parta navštíví restauraci nabízející menu složené z lahůdek vybraných světových kuchyní. Ve svém deníku Hendrik dojemně a s laskavým humorem líčí další rok v domově důchodců.

Ke stažení

pdf Ukázka.pdf

Další tituly z řady "Hendrik Groen"

Uživatelské hodnocení

V současné době nejsou vytvořena žádná uživatelská hodnocení.

Vaše hodnocení

Uživatelskou recenzi mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé

 Přihlásit

Recenze médií

kritiky.cz - Nový tajný deník Hendrika Groena, 85 let

„…Hlavní hrdinové jsou sympatičtí a plní chuti do života. Jejich protikladem jsou nekteří protivní důchodci, kteří se věčně na něco stěžují a všechno jim připadá špatné - kromě jich samotních. Prostřednictvím Hendrikových zápisků si z nich autor dělá legraci a paroduje jejich chování, takže i když je kniha spíše horkosladká, tyhle části vás rozesmějí…“
NAPIŠTE NÁM