EN

Knižní festival ✨ S kódem FESTIVAL sleva 20 % na vše

Tak to je, tak to bude

Sharon J. Bolton


Když jde o sérii vražd, kdo by věřil jedenáctiletému klukovi?
Ví to každý, ví to i jedenáctiletý Barney: momentálně nejobávanější londýnský vrah udeří znovu. Obětí bude chlapec v jeho věku. Bezkrevné tělo bude nalezeno na břehu Temže. Vyšetřovatelé se nebudou mít čeho chytit, protože nenajdou žádné stopy. Barney je vraždami posedlý. Kromě toho má ale tajemství. A tak se svěří sousedce Lacey Flintové, která se zotavuje z traumatického zážitku předchozího případu. Čas běží rychle, vrahova brutalita se stupňuje a oba vědí, že stačí málo, aby z toho všeho nevyšli živí...

Detailní informace

Žánr thriller
Číslo dílu 3
Jazyk čeština
Původní název Like This, For Ever
Původní jazyk angličtina
Řada Lacey Flint
Překladatel Martin Verner
Počet stran 496
EAN 9788074981715
Datum vydání 12.10.2016
Věk od 15
Formát 130x205 mm
Nakladatelství Domino
Edice Napětí
Hmotnost 0,578
Typ Kniha
Vazba vázaná s pap. potahem s lam. přebalem

"Když jde o sérii vražd, kdo by věřil jedenáctiletému klukovi?

Ví to každý, ví to tedy i jedenáctiletý Barney: momentálně nejobávanější londýnský vrah brzy udeří znovu. Obětí bude další chlapec přibližně v jeho věku. Bezkrevné tělo bude nalezeno na břehu Temže. Vyšetřovatelé se nebudou mít čeho chytit, protože nenaleznou žádné stopy. Ze stejného důvodu nedokážou ani vydedukovat, kdy vrah udeří zas.

Barney je těmi vraždami posedlý. Kromě toho má ale další děsivé tajemství, které mu nedá spát. Dost na jednoho jedenáctiletého kluka... A tak se svěří sousedce Lacey Flintové, která se zotavuje z traumatického zážitku předchozího případu.

Lacey nemá jediný rozumný důvod, proč do tohoto případu strkat nos. Zároveň ale nemá ani nejmenší šanci na to, aby dokázala zůstat stranou. Čas běží až příliš rychle, vrahova brutalita se stupňuje a Lacey s Barneym vědí, že stačí tak hrozivě málo, aby z toho všeho nevyšli živí..."

Další tituly z řady "Lacey Flint"

Hodnocení čtenářů

V současné době nejsou vytvořena žádná uživatelská hodnocení.

Vaše hodnocení

Uživatelskou recenzi mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé

 Přihlásit
Autor knihy
Sharon J. Bolton

Sharon J. Bolton

Sharon J. Bolton vyrostla na malém městě v hrabství Lancashire a po univerzitních studiích pracovala v několika londýnských PR agenturách. Kariérních ambicí se však ochotně vzdala: nejprve kvůli mateřství a posléze kvůli psaní, protože tyto dvě věci považuje za hlavní smysl života. Za literární tvorbu byla nominována na celou řadu cen. Mnohé z těchto nominací proměnila ve vítězství, včetně mety nejvyšší – zisku prestižní ceny Dagger in the Library. Recenze a ohlasy na knihy Sharon J. Bolton nešetří chválou a i na české databázi knih dosahují její romány vysokých čtenářských hodnocení.
Zobrazit profil autora
NAPIŠTE NÁM