Malé temné lži | Albatrosmedia.cz
EN

Malé temné lži

Sharon J. Bolton


Nový samostatný román od královny britského noirového krimi.
V uzavřené malé komunitě na Falklandách zmizí dítě. Nikdo nepochybuje, že je za tím nešťastná shoda okolností, nenadálá tragédie. Pak se ztratí druhé dítě. Třetí. Do podezření se dostávají lidé, o jejichž způsobilosti spáchat zločin by ještě nedávno všichni pochybovali. Například Catrin Quinnová, která před několika lety přišla o své dva syny a teď žije téměř poustevnickým životem. A taky její bývalá kamarádka Rachel, její dřívější milenec Callum... Všichni tři cosi skrývají. A nikdo z nich nikomu nevěří.

Detailní informace

Žánr thriller
Jazyk čeština
Překladatel Květa Palowská
Počet stran 420
EAN 9788074983085
Datum vydání 11.02.2019
Věk od 15
Formát 130x205 mm
Nakladatelství Domino
Edice Napětí
Hmotnost 0,496
Typ Kniha
Vazba vázaná s pap. potahem s lam. přebalem

"V uzavřené malé komunitě, jakou je lidské společenství na Falklandách, je zmizení dítěte něčím naprosto neslýchaným. Nikdo z obyvatel odlehlé končiny nepochybuje, že za tím je nějaká nešťastná shoda okolností, nenadálá tragédie. Co jiného?

A pak se ztratí druhé dítě. Třetí. Teď už se nikdo nemůže utěšovat domněnkou, že se jedná o náhodu. Vesničanům nezbývá než připustit, že vrah je jedním z nich. Na místě, které předešlé generace nazývaly oázou klidu, se najednou nikdo necítí v bezpečí. Hysterie začíná nabírat obrátky.

Do řečí a vyšetřovacího spisu se dostávají i lidé, o jejichž způsobilosti spáchat zločin by ještě nedávno všichni pochybovali. Například i Catrin Quinnová, která před několika lety přišla o své dva syny a teď žije téměř poustevnickým životem. A pak je tady její bývalá kamarádka Rachel, její dřívější milenec Callum... Všichni tři cosi skrývají. A nikdo z nich nikomu nevěří. Snad ani sám sobě."

Ke stažení

pdf Ukázka.pdf

Uživatelské hodnocení

V současné době nejsou vytvořena žádná uživatelská hodnocení.

Vaše hodnocení

Uživatelskou recenzi mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé

 Přihlásit
NAPIŠTE NÁM