Deník malého poseroutky 12 - Výprava za teplem | Albatrosmedia.cz
EN

KNIHA ZDARMA KE KAŽDÉ OBJEDNÁVCE A ČTENÍ PRO DOSPĚLÉ SE SLEVOU 20 %

Deník malého poseroutky 12 - Výprava za teplem

Jeff Kinney

4,0
( 11 )

12. díl plný rošťáren a nekončící legrace s malým poseroutkou.
Blíží se Vánoce a Gregovi rodiče rozhodli, že celá rodina uteče před zimou a svátečním stresem na tropický ostrov. Trochu si odpočinout a přijít na jiné myšlenky. Jenže brzy zjistí, že to tu nebude zase takový ráj. Rodinnou pohodu vytrvale kazí spáleniny od slunce, žaludeční potíže a jedovatí pavouci. Podaří se Heffleyovým dovolenou nějak zachránit?

Detailní informace

Číslo dílu 12
Jazyk čeština
Překladatel Veronika Volhejnová
Počet stran 224
EAN 9788075444592
Datum vydání 27.11.2017
Věk od 10
Formát 145x205 mm
Nakladatelství COOBOO
Hmotnost 0,386
Typ Kniha
Vazba vázaná s laminovaným potahem

Blíží se Vánoce a Heffleyovi se rozhodli, že před zimou a svátečním stresem utečou na tropický ostrov, trochu si odpočinout a přijít na jiné myšlenky. Jenže brzy zjistí, že to tu nebude zase takový ráj. Rodinnou pohodu vytrvale kazí spáleniny od slunce, žaludeční potíže a jedovatí pavouci. Podaří se dovolenou nějak zachránit?

Ke stažení

pdf Ukázka.pdf

Další tituly z řady "Deník malého poseroutky"

Uživatelské hodnocení

Michaela Ficová
Syn pokaždé netrpělivě vyhlíží, kdy vyjde další Poseroutka. Pro autora určitě není lehké vymýšlet další a další díly, aby byl děj stále poutavý a jiný. Tady se u to povedlo, letní prázdniny místo školních historek. Tento díl jsem si přečetla s chutí taky a musím říct, že jsem se pobavila. Děti byly velmi nadšené. Bylo by fajn, kdyby se dočkal i filmové podoby.

Vaše hodnocení

Uživatelskou recenzi mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé

 Přihlásit
NAPIŠTE NÁM

Budete to vědět jako první!

Zajímá Vás, jaký knižní hit právě vychází, na jaké zboží je výhodná sleva, jaká běží soutěž o ceny? Přihlášením k odběru našich e-mailových novinek souhlasíte se zpracováním osobních údajů.