Albatrosmedia.cz - knihy, internetové knihkupectví
EN
Zásilka z Knihozemě opět přináší výběr nejkrásnějších knih pro děti

Zásilka z Knihozemě opět přináší výběr nejkrásnějších knih pro děti

Konec května a červen patří i letos dětským knihám! Zásilka z Knihozemě totiž po roce opět přináší výběr dvanácti nejkrásnějších knih pro děti do 12 let. A tenhle výběr zaujme opravdu všechny malé i větší čtenáře ;)

Najdou v něm totiž tituly různých žánrů, pro kluky i holky, beletrie, encyklopedie, obrázkové knížky pro nejmenší děti a také nově zpracované vydání Malého prince. Kniha, která v českém překladu vyšla poprvé v roce 1959 ohromuje výjimečným zpracováním. Nové vydání totiž doprovází fotoilustrace Elišky Podzimkové, které vznikly až na Islandu: „Od začátku jsem na sto procent věděla, že bych chtěla fotky k ilustracím fotit právě na Islandu. Příběh Malého prince je krásně melancholický, čistý a tajemný, stejně jako tenhle severský drsný ostrov plný mýtů a rozlehlých mechových polí. Vypadá to tam trochu jako na jiné planetě. Nebo na asteroidu B6012?“ 

Pro starší děti nabízí Zásilka z Knihozemě fascinující velkoformátový Atlas vyhubených živočichů nebo dobrodružný příběh s nádhernými ilustracemi dua Tomski & Polanski Vilma běží o život. Malé děti okouzlí půvabně ilustrovaný příběh o síle přátelství Myšák jménem Julian nebo netradiční hravé zpracování knihy Strom, kterou si děti seskládají ve velký košatý strom a poznají tajemný svět, který se skrývá v kořenech, pod kůrou i v korunách stromů. Pro nejmenší děti nechybí ani leporelo s pohyblivými obrázky Medvídek na farmě. Výběr je zkrátka široký! 

K nákupu knížky ze Zásilky z Knihozemě navíc dostanete zdarma další knihu plnou aktivit jako dárek navíc. Akce platí do vyprodání zásob nebo do 30. června.  

Akce Zásilka z Knihozemě je součástí projektu Knihozem, jehož cílem je pomoci rodičům orientovat se v široké nabídce dětských knih a rozvíjet čtenářství u dětí. Nabízí rodičům, prarodičům, učitelům i knihovnám prostor, kde najdou doporučení na dětské knihy různého zaměření pro různé typy dětí. Společně zde můžou diskutovat a sdílet své zážitky.


Zásilka z Knihozemě

NAPIŠTE NÁM