Albatrosmedia.cz - knihy, internetové knihkupectví
EN
Dojemný příběh, který se skutečně stal

Dojemný příběh, který se skutečně stal

Vše, o čem píše, sama prožila. V autentickém, velmi silném příběhu vás švédská spisovatelka a blogerka Carolina Setterwallová provede sedmi lety svého života, který se vydal zcela jiným směrem, než plánovala.

Když ti naposledy přeju dobrou noc, netuším, že to je opravdu naposledy. Kdybych něco tušila, nejspíš bych do našeho rozloučení vložila víc energie. Namísto toho ti oznamuju, že si asi brzy půjdu lehnout k Ivanovi. Neprotestuješ. S pohledem upřeným na obrazovku počítače mě necháš odejít. A já tedy odcházím. Domnívám se, že se uvidíme ráno. Není tomu tak. Neuvidíme se už nikdy.

V oceňovaném románu Doufejme v to nejlepší autorka Carolina Setterwallová velmi citlivě a působivě zpracovala svou vlastní osobní zkušenost s nečekanou ztrátou manžela a otce svého syna. Kniha  je fantastickým zúčtováním nejen se smrtí, ale i s životem, láskou, rodičovstvím, moderními vztahy a jejich nemilosrdnými očekáváními.

„Autobiografie Caroliny Setterwallové je neuvěřitelně odvážná, a to nejen v popisování žalu a pocitů viny. Je neobvyklé číst tak upřímné líčení téhle časté situace: těhotenství, které navenek působí vytouženě, ale z něhož má radost jen jeden z rodičů. Nebo vztahu dvou lidí, kteří se milují, ale každý má své vlastní tempo.“ – recenze v Expressen


Mohlo by vás také zajímat:

NAPIŠTE NÁM

Budete to vědět jako první!

Zajímá Vás, jaký knižní hit právě vychází, na jaké zboží je výhodná sleva, jaká běží soutěž o ceny? Přihlášením k odběru našich e-mailových novinek souhlasíte se zpracováním osobních údajů.