Albatrosmedia.cz - knihy, internetové knihkupectví
EN
Březen? S knihou do postele vlezem!

Březen? S knihou do postele vlezem!

A nejen do postele, kamkoli. Přichystali jsme si pro vás totiž pořádnou nálož skvělých novinek!

Po úspěšném debutu Za zavřenými dveřmi vydává nakladatelství Motto druhou knihu spisovatelky B. A. Paris. Brilantní psychologický thriller V pasti lží si pohrává s otázkou, komu můžeme důvěřovat, když ani sobě ne. Hlavní hrdince Cass se jedné deštivé noci na neosvětlené lesní cestě stane něco, co jí převrátí život naruby. Paralyzovaná výčitkami zapomíná, kde nechala zaparkované auto, jestli si vzala prášky nebo že si domluvila schůzku. V hlavě má jen zmatek a mrtvou ženu, kterou možná mohla zachránit. Je blázen? Nebo si s ní zahrává její mysl?

Triumfální příběh lásky, ztráty a hledání naděje i přes všechnu nepřízeň osudu napsal v Česku žijící anglický autor Luke Allnutt. Román Nebe je naše zaujme ty, kteří si oblíbili knihy Johna Greena či Jojo Moyesové. Nezapomeňte na zásobu papírových kapesníčků!

V knihovnách nadšenců pro young adult a všech, koho tak trochu štvou ultrakladní hrdinové, nesmí chybět soubor třinácti povídek o literárních záporácích od těch nejlepších YA autorů současnosti. Příběhy z pohledu často nepochopených záporných postav vás přesvědčí, že nic není černobílé. Dejte druhou šanci Sherlocku Holmesovi nebo Medúze a užijte si povídky Marissy Meyerové, Somana Chainaniho, Samanthy Shannonové, Victorie Schwabové, Nicoly Yoonové a dalších v knížce S láskou tě nenávidím

Turistická sezóna se blíží! Pokud hledáte inspiraci, kam na výlety s dětmi, sáhněte po knížce Výlety s tajenkou. Ale nenechte se mýlit, nejedná se jen o tipy na 15 celoročních výletů. V knize najdete i dětské mapy, vyplňování doplňovaček, luštění tajenek, zadání úkolů v průběhu trasy a hledání skrytých obrázků v textu. Krátké, atraktivní trasy jsou vhodné pro rodiny s malými výletníky již od 3 let. Vše je napsáno rodičem s porozuměním pro ostatní rodiče, testováno a připomínkováno stovkami dětí pro další kamarády.

Netradiční pohled na byznys, vztahy a vlastně celý život přináší ve své knize Můj soukromý buzynes Jan Kraus. Moderátor, který ze svých hostů často vytáhne snad i to, co sami nevědí, tentokrát odhaluje sám sebe…

Moderní pohybovou disciplínu, tzv. parkour, a jejího propagátora youtubera Taryho představuje knížka Tary: příběh parkouristy. Parkour se zaměřuje na trénink účinných pohybů a rozvoj těla a mysli, aby se člověk ve všech situacích uměl pohybovat klidně a sebejistě. Kromě spousty zábavných historek je v knize také spousta návodů, jak správně začít s tréninkem parkouru.

Pamatujete si na legendární Obrázky z českých dějin a pověstí? Volně na ně navazuje knížka Malované dějiny Evropy, ve které se děti za pomoci 80 komiksů od 6 ilustrátorů seznámí s historickými mezníky evropského kontinentu. Proč se zhroutila Římská říše? Kdy se pes stal nejlepším přítelem člověka? Nebo jak se z Evropy stala technická velmoc? Malované dějiny Evropy vás přesvědčí, že historie může být pořádná zábava!


březnové top tituly

Budete to vědět jako první!

Zajímá Vás, jaký knižní hit právě vychází, na jaké zboží je výhodná sleva, jaká běží soutěž o ceny? Přihlášením k odběru našich e-mailových novinek souhlasíte se zpracováním osobních údajů.