EN

Za zavřenými dveřmi

B. A. Paris


Thriller, který ohromil svět, vás přinutí pozorněji sledovat dokonalé páry kolem vás.
Dokonalé manželství, nebo dokonalá lež? Páry, jako jsou Jack a Grace, musíte obdivovat, ať chcete nebo ne. On dobře vypadá a umí vydělat peníze, ona je elegantní a šarmantní. Skoro je vám líto, že se s ní nemůžete spřátelit a poznat ji o trochu víc. Oni dva jsou totiž pořád spolu. Taková láska! Pak si ale uvědomíte, že Grace nikdy nezvedne telefon, že nepřijímá žádná pozvání, pokud není pozván i její manžel. A jejich ložnice má zamřížované okno!

Detailní informace

Žánr thriller
Jazyk čeština
Počet stran 264
EAN 9788026708780
Datum vydání 01.06.2017
Věk od 15
Formát 130x200 mm
Nakladatelství MOTTO
Hmotnost 0,4
Typ Kniha
Každý zná někoho, jako jsou Jack a Grace. On je atraktivní a bohatý, ona má šarm a eleganci. Možná je nechcete mít rádi, ale máte. Rádi byste poznali Grace blíž. Jenže to je velmi obtížné. Ti dva jsou totiž nerozluční. Někdo by to mohl nazvat pravou láskou, jiný by se mohl ptát, proč Grace nikdy nezvedá telefon. Nebo proč s vámi nikdy nejde na oběd, pokud s ní není i Jack. A proč jsou na jednom okně mříže. Někdy může být dokonalé manželství jen jednou velkou dokonalou lží.

Soubory ke stažení

Ukázka

Uživatelské hodnocení

Milena Kvapilová
Jack Angel byl soliní psychopat. Brr, ještě teď z něj mám husí kůži. Nápad super, i příběh jako takový. Jen to provedení, jak to bylo napsané/přeložené... Jako vyprávění psané na základce proložené přímou řečí. Působilo to tak, jak to říct, nedospěle, neprofesionálně? Zbytečně to ubíralo na čtivosti. Ale jinak super, zhltla jsem to ani ne za 2 dny.

Vaše hodnocení

Uživatelskou recenzi mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé

 Přihlásit

Recenze médií

kritiky.cz - Za zavřenými dveřmi

„…Za zavřenými dveřmi je děsivý a do detailů propracovaný psychologický thriller. I když jeho téma není originální, zpracování, postavy a jednotlivé detaily, které do sebe na konci zapadnou, dělají tuhle knihu výjimečnou…“

Budete to vědět jako první!

Zajímá Vás, jaký knižní hit právě vychází, na jaké zboží je výhodná sleva, jaká běží soutěž o ceny? Přihlaste se k odběru našich e-mailových novinek!