EN

Rozpletení uzlu

Meghan Quinn


Jak se znovu zamilovat?
Ryot Bisley je můj manžel. Ráda bych řekla, že jsme šťastní jako nikdy předtím, ale muž, který mi každý den posílal lechtivé esemesky, je pryč a pan zamračený obličej je zpátky. Je tak soustředěný na snahu vybudovat si život po baseballu, že nevidí život, který jsme si společně vytvořili. Takže se odhodlám a doručím mu rozvodové papíry. Problém je, že je odmítá přijmout. Místo toho má nový plán, díky kterému je rozpletení uzlu našeho manželství trochu složitější. A já mu opět pomalu začínám propadat..
Jiné dostupné formáty:

Detailní informace

Jazyk čeština
Původní název Untying the Knot
Původní jazyk angličtina
Překladatel Jana Rajnyšová
Počet stran 504
EAN 9788026923534
Datum vydání 06.06.2024
Věk od 18
Formát 120x195 mm
Nakladatelství Baronet
Hmotnost 0,521
Typ Kniha
Vazba vázaná s pap. potahem s lam. přebalem

Ryot Bisley je můj manžel. Ráda bych řekla, že jsme šťastní jako nikdy předtím, ale muž, který mi každý den posílal lechtivé esemesky, je dávno pryč a pan zamračený obličej je zpátky. Je tak soustředěný na snahu vybudovat si život po baseballu, že nevidí život, který jsme si už společně vytvořili. Takže udělám těžké rozhodnutí a doručím mu rozvodové papíry. Problém je, že... můj manžel ty papíry odmítá přijmout. Místo toho má nový herní plán, díky kterému je rozpletení uzlu našeho manželství trochu složitější. A já mu opět pomalu začínám propadat...

Ke stažení

pdf Ukázka.pdf

Hodnocení čtenářů

V současné době nejsou vytvořena žádná uživatelská hodnocení.

Vaše hodnocení

Uživatelskou recenzi mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé

 Přihlásit
Autor knihy
Meghan Quinn

Meghan Quinn

Meghan Quinn je úspěšnou autorkou moderních romancí a romantických komedií a ve svých knihách dokáže čtenářům zprostředkovat dokonalou kombinaci humoru, citu a vášně. Tato adoptivní matka, milovnice zvířat a burákového másla žije momentálně v Colorado Springs, kde se může naplno věnovat svému milovanému koníčku, kterým je pěší turistika.
Zobrazit profil autora
NAPIŠTE NÁM