EN

PRÁVĚ TEĎ VELETRŽNÍ TÝDEN! SLEVA 22 % + DOPRAVA ZDARMA NA VŠE

Host

B.A. Paris


Strach přichází bez pozvání
Iris a Gabriel mají krásný dům na britském venkově, úspěšnou dceru a dobré přátele Laure a Pierra, kteří žijí v Paříži. Když se však Gabriel stane svědkem tragické události v nedalekém lomu, zdánlivé štěstí se rozplyne. Ve vypjaté situaci se v jejich domácnosti objeví nečekaný host – Laure, která přebírá Irisinu identitu a zajímá se o záhadné úmrtí. Navíc není jedinou podezřelou osobou, která se ve městě paralyzovaném strachem objeví. Ustojí manželství Iris a Gabriela všechny nástrahy?

Detailní informace

Jazyk čeština
Původní název The guest
Původní jazyk angličtina
Překladatel Markéta Jansová
Počet stran 328
EAN 9788026726654
Datum vydání 06.06.2024
Věk od 18
Formát 130x200 mm
Nakladatelství MOTTO
Typ Kniha
Vazba vázaná s pap. potahem s lam. přebalem

B.A. Paris rozehrává napínavý thriller z prostředí britského venkova. Manželství Gabriela a Iris je idylické až do chvíle, kdy se v jejich domově nečekaně objeví rodinná známá Laure. Tvrdí, že kvůli skandálnímu odhalení opouští manžela Pierra, a hledá u nich dočasný azyl. Postupně však přebírá Irisinu identitu a její návrat do Paříže se neustále odkládá a komplikuje. Gabriel se navíc musí vyrovnat s nepříjemným traumatem. Jako břímě v sobě nese poslední slova mladého muže, který před jeho očima naposledy vydechl v nedalekém kamenolomu. Jeho smrt však není zdaleka poslední tragédií. Poklidné vztahy naruší strach a vzájemné podezřívání. Jak dobře vlastně známe své nejbližší?

Ke stažení

pdf Ukázka.pdf

Hodnocení čtenářů

V současné době nejsou vytvořena žádná uživatelská hodnocení.

Vaše hodnocení

Uživatelskou recenzi mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé

 Přihlásit
Autor knihy
B.A. Paris

B.A. Paris

B. A. Paris pochází z francouzsko-irské rodiny. Vyrůstala v Anglii, později se ale s rodinou přestěhovala do Francie, kde několik let pracovala v mezinárodní bance, poté se rekvalifikovala na učitelku a s manželem založila jazykovou školu. Nyní opět žijí v Anglii a mají spolu pět dcer. Její literární kariéru odstartoval psychologický thriller Za zavřenými dveřmi, který se stal světovým i českým bestsellerem. Následovaly další úspěšné tituly V pasti lží, Přiveď mě zpátky, Dilema a Terapie.
Zobrazit profil autora
NAPIŠTE NÁM