EN

💥POUZE DNES💥 Zadejte kód VIKEND100 a získáte slevu 100 Kč při nákupu nad 500 Kč

Za zavřenými dveřmi

B.A. Paris


Thriller, který ohromil svět, vás přinutí pozorněji sledovat dokonalé páry kolem vás.
Dokonalé manželství, nebo dokonalá lež? Páry, jako jsou Jack a Grace, musíte obdivovat, ať chcete nebo ne. On dobře vypadá a umí vydělat peníze, ona je elegantní a šarmantní. Skoro je vám líto, že se s ní nemůžete spřátelit a poznat ji o trochu víc. Oni dva jsou totiž pořád spolu. Taková láska! Pak si ale uvědomíte, že Grace nikdy nezvedne telefon, že nepřijímá žádná pozvání, pokud není pozván i její manžel. A jejich ložnice má zamřížované okno!
Jiné dostupné formáty:

Detailní informace

Žánr thriller
Jazyk čeština
Původní název Behind Closed Doors
Původní jazyk angličtina
Překladatel Karolina Medková
Počet stran 264
EAN 9788026722045
Datum vydání 03.02.2022
Věk od 18
Formát 130x200 mm
Nakladatelství MOTTO
Hmotnost 0,386
Typ Kniha
Vazba vázaná s pap. potahem s lam. přebalem

Knihám označeným zlatou pečetí Edice TOP věnujte zvýšenou pozornost! Předchází je pověst největších světových bestsellerů, které se dočkaly vřelého přijetí kritiky i čtenářů nebo získaly významná literární ocenění.

Každý zná někoho, jako jsou Jack a Grace. On je atraktivní a bohatý, ona má šarm a eleganci. Možná je nechcete mít rádi, ale máte. Rádi byste poznali Grace blíž. Jenže to je velmi obtížné. Ti dva jsou totiž nerozluční. Někdo by to mohl nazvat pravou láskou, jiný by se mohl ptát, proč Grace nikdy nezvedá telefon. Nebo proč s vámi nikdy nejde na oběd, pokud s ní není i Jack. A proč jsou na jednom okně mříže.

Někdy může být dokonalé manželství jen jednou velkou dokonalou lží.

Ke stažení

pdf Ukázka.pdf

Hodnocení čtenářů

Karolína Flídrová
Kvůli námětu knihy je hrozně těžké ji hodnotit. Zní totiž dost divně když napíšu, že se mi líbila knížka o domácím násilí, ale autorka převedla opravdu skvělý příběh, ze kterého mrazí. Kniha vás udržuje neustále v napětí, zatímco pomocí dvou časových linek pomalu odkrývá pozadí příběhu. I když čtenář poměrně brzo pozná, o co se v příběhu jedná, je to neuvěřitelně čtivé. Stále totiž netušíte, jak to celé dopadne. Kniha tedy odkrývá téma domácího násilí. Člověk si kvůli tomu uvědomí, že psychické týrání není o nic lepší než fyzické, mnohdy je ještě horší, i proto, že nejde tak snadno dokázat. Dostanete neskutečně dobře promyšlený příběh. Autorka skvěle vystihla každou situaci a čtenáře tak úplně pohltila/zděsila/zhnusila. Je to typ knihy, která vám nedá spát, dokud ji nedočtete a neujistíte se, že je hlavní hrdinka v bezpečí. Budete si klást bezpočet otázek a budete na ně chtít znát odpovědi. Psychologie postav je dokonale vykreslená a proces toho, jak obtížné je se dostat z nemožné situace, je perfektně vykreslený. Celou dobu jsem hlavní hrdince držela palce a obdivovala ji pro její statečnost. Hodně mě bavila postava Miliie, sestra Grace s Downovým syndromem, která vnímá víc, než si okolí myslí. Autorka opravdu výstižně popsala chování a mysl psychopata a o to je kniha děsivější. Jedinou výtku bych měla k trochu uspěchanému konci. Zajímalo by mě, jak se to nakonec celé vyřešilo. Každopádně pokud jste milovníci thrillerů, a to především těch psychologických, tak tohle rozhodně potřebujete. Knihu jsem četla v rámci spolupráce s Albatrosmedia, děkuji😊 Můj knižní instagram je @strana394.

Vaše hodnocení

Uživatelskou recenzi mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé

 Přihlásit
Autor knihy
B.A. Paris

B.A. Paris

B. A. Paris pochází z francouzsko-irské rodiny. Vyrůstala v Anglii, později se ale s rodinou přestěhovala do Francie, kde několik let pracovala v mezinárodní bance, poté se rekvalifikovala na učitelku a s manželem založila jazykovou školu. Nyní opět žijí v Anglii a mají spolu pět dcer. Její literární kariéru odstartoval psychologický thriller Za zavřenými dveřmi, který se stal světovým i českým bestsellerem. Následovaly další úspěšné tituly V pasti lží, Přiveď mě zpátky, Dilema a Terapie.
Zobrazit profil autora

Recenze

kritiky.cz - Za zavřenými dveřmi

„…Za zavřenými dveřmi je děsivý a do detailů propracovaný psychologický thriller. I když jeho téma není originální, zpracování, postavy a jednotlivé detaily, které do sebe na konci zapadnou, dělají tuhle knihu výjimečnou…“
NAPIŠTE NÁM