EN

S láskou z Riviéry

Jules Wake


Co když je tím pravým… on? Prosluněný příběh od autorky romantických bestsellerů.
Vztah Carrie s Alanem je na první pohled dokonalý. Až na to, že před snoubencem tají svoji minulost. Má za sebou manželství s Richardem, kterého herecká kariéra odvála do Hollywoodu, takže nikdy nedošlo k jejich rozvodu. Nyní má Carrie příležitost svoji dávnou lásku potkat na Azurovém pobřeží a udělat si konečně pořádek v soukromí. Léto na Riviéře rozhodně změní její život. Sama ale netuší, jak moc.

Detailní informace

Číslo dílu 4
Jazyk čeština
Původní název Escape to the Riviera
Původní jazyk angličtina
Řada S láskou
Překladatel Klára Krasula
Počet stran 368
EAN 9788026724339
Datum vydání 09.03.2023
Věk od 18
Formát 130x200 mm
Nakladatelství MOTTO
Hmotnost 0,369
Typ Kniha
Vazba brožovaná lepená s chlopněmi

Oblíbená autorka romancí z atraktivních destinací Jules Wake čtenářky tentokrát zavede na francouzskou Riviéru.

Carrie učí ve škole a jedním z mála povyražení pro ni je kino se sestrou Angelou a pubertální neteří Jade. Když ji snoubenec Alan požádá o ruku, je potřeba zúčtovat s minulostí. Carrie před ním totiž tají, že je stále manželkou Richarda Maddoxe, z něhož se vyklubala filmová hvězda první velikosti. Rozvod ani jeden z nich dosud neměl potřebu řešit. Na Azurovém pobřeží se nyní nabízí jedinečná příležitost – Carrie se svými příbuznými míří na dovolenou do míst, kde Richard zrovna natáčí svůj budoucí trhák. Po letech odloučení dojde na setkání, které její život ovlivní zásadním způsobem. Carrie sama netuší, co chce. Co když si celou dobu jen něco nalhávala? Jisté je jen jedno – pobyt na Riviéře si musí užít na maximum.

Ke stažení

pdf Ukázka.pdf

Další tituly z řady "S láskou"

Uživatelské hodnocení

Veronika Staníčková
Knihy Julie Caplin alias Jules Wake jsou jedny z mála současných romantik, po kterých vždy ráda sáhnu. Tyto příběhy totiž pro mě mají narozdíl od většiny knih tohoto žánru přidanou hodnotu. Postavy obvykle nejsou plytké, autorka umí skvěle nalákat na destinaci, ve které se kniha odehrává a vykouzlit vám úsměv na rtech. A přesně taková je i kniha S láskou z Riviéry. Ano, tohle je jedna velká pohádka pro dospělé, jejíž zápletku odhadnete po přečtení několika prvních stran, ale osobně mi to absolutně nevadilo. Na rozdíl třeba od série Romantických útěků takhle kniha není tolik o jídle, ale více o mezilidských vztazích. Nicméně styl psaní Julie Caplin a schopnost zachytit kouzlo navštívené destinace je nezaměnitelný. I kdybych nevěděla, že se pod pseudonymem Jules Wake skrývá právě ona, rozhodně bych knihu jejím čtenářkám doporučila. Pokud třeba stejně jako já chcete prostřídat žánry nebo prostě jen nemáte energii na nějakou složitější knihu, sáhněte také po této romantické oddechovce. Věřím, že vás nezklame.
Eva Francová
Carrie před svým snoubencem Alanem tají svou minulost. Jelikož se blíží jejich svatba, bude potřeba ji vyřešit. Je totiž stále vdaná za herce z Hollywoodu Richarda. Na dovolené na Azurovém pobřeží se s ním po letech potká a má tak možnost svůj problém vyřešit. Jules Wake je pseudonym Julie Caplinové, kterou známe ze série romantických útěků. Pod pseudonymem jsem od autorky četla knihu Pozdrav z Itálie, která se mi líbila, takže jsem tak nějak tušila, co mohu od autorky čekat. Nespletla jsem se a čtení jsem si moc užila. Jelikož hlavní hrdince už není dvacet, ale spíše čerstvě třicet, bylo pro mě snazší se do ní vcítit a pochopit, co prožívá, navíc jsem si oblíbila i její starší sestru Angelu. Knížka nás zavede do Francie a já si při čtení představovala, že bych chtěla taky takovou „tetičku“, díky níž bych mohla strávit nějakou dobu na Azurovém pobřeží. Prostředí je vykresleno tak, že bych se tam nejraději hned rozjela. Jak jsme u autorky zvyklí, kromě krásného prostředí jsme tu dostali naservírováno i spoustu lákavého jídla a pití, které neodmyslitelně k Francii patří. Od knížky jsem dostala přesně to, co jsem očekávala – jednoduchý, odpočinkový, romantický příběh. Je sice předvídatelný, ale u knížek tohoto typu mi to nevadí, naopak, vždy té hlavní dvojici fandím, aby jim vše dobře dopadlo. Příběh je úsměvný, místy i vtipný, celkově milý. Pár stránek na začátku mi trvalo, než jsem se začetla, ale jakmile se dámy ocitly ve Francii, knihu jsem neodložila a přečetla ji na jeden zátah. A na konci samozřejmě i nějaká ta slzička ukápla. Ideální čtení na dovolenou, nejlépe na pláž, tak si knížku nezapomeňte přibalit do kufru.

Vaše hodnocení

Uživatelskou recenzi mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé

 Přihlásit
Autor knihy
Jules Wake

Jules Wake

Než se rodačka z Yorkshiru stala spisovatelkou, pracovala ve světě PR pro mnoho známých značek. Díky této zkušenosti měla možnost zdokonalit své spisovatelské dovednosti a také poznat mnoho evropských měst, která se objevují v její literární tvorbě. Jules Wake snila o dráze spisovatelky už od svých deseti let. V roce 2014 debutovala knihou Talk to Me. Její druhý román Pozdrav z Itálie se stal bestsellerem a zajistil jí úspěch po celé Evropě. Kniha je obsahově volně propojená s dalšími romány S láskou z Paříže a S láskou z Říma.  Příběhy Jules Wake se odehrávají v kulisách atraktivních destinací stejně jako oblíbená série Romantické útěky (Cukrárna v Paříži, Kavárna v Kodani a další), kterou autorka napsala pod jménem Julie Caplinová.
Zobrazit profil autora
NAPIŠTE NÁM