EN

Začínáme s patchworkem

Zdeňka Hermannová


Nebojte se patchworku!
Kniha provede čtenáře základy patchworku a poslouží zároveň jako návod na ušití základní deky, která obsahuje 12 bloků. Seznámíte se s pomůckami a potřebami a pod vedením zkušené lektorky začnete objevovat kouzlo této techniky. Krok za krokem pomocí nákresů a fotografií zhotovíte jednotlivé bloky a sestavíte vrchní část přehozu. Dozvíte se také např. kdy a jak používat rámy a mnoho dalších užitečných a praktických rad.

Detailní informace

Žánr řemesla
Jazyk čeština
Počet stran 60
EAN 9788025114605
Datum vydání 05.06.2008
Věk od 15
Formát 243x170 mm
Nakladatelství CPRESS
Hmotnost 0,16
Typ Kniha
Vazba brožovaná lepená

Publikace vás provede základy patchworku a poslouží zároveň jako návod na ušití „základní deky“, která obsahuje 12 bloků. Seznámíte se s pomůckami a potřebami a pod vedením zkušené lektorky začnete objevovat kouzlo této techniky. Krok za krokem pomocí nákresů a fotografií zhotovíte jednotlivé bloky, sestavíte vrchní část přehozu a získáte mnoho užitečných a praktických rad, které vám usnadní vaše začátky s patchworkem.

Zdeňka Hermannová se patchworku věnuje již 8 let. Od té doby ušila více než stovku přehozů, polštářů a kabelek, začala vést kurzy patchworku. A stále před sebou vidí spoustu věcí, které chce vyzkoušet a vyrobit.

Hodnocení čtenářů

V současné době nejsou vytvořena žádná uživatelská hodnocení.

Vaše hodnocení

Uživatelskou recenzi mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé

 Přihlásit
NAPIŠTE NÁM