Pohádková angličtina | Albatrosmedia.cz
EN

GARANCE EXPEDICE DO VÁNOC. OBJEDNÁVKY EXPEDUJEME IHNED!

Pohádková angličtina

s kocourem Vavřincem I.

Anglictina.com, Lucie Poslušná


Angličtina s kocourem Vavřincem!
Angličtina s kocourem Vavřincem naučí vaše děti základům angličtiny zábavnou formou. Děti si budou hrát, zpívat, vystřihovat, kreslit a cvičit, ani si nevšimnou, že už umí anglicky. Součástí knihy je CD, kde najdete nahrávky pohádek a dalších textů z učebnice. Samozřejmostí jsou i písničky také v karaoke verzi a zábavné úkoly, pomocí kterých se děti dozví více o životě kolem nás a naučí se pracovat s počítačem.

Detailní informace

Jazyk čeština
Počet stran 160
EAN 9788025114988
Datum vydání -
Věk od 15
Formát 210x297 mm
Nakladatelství EDIKA
Hmotnost 0,76
Typ Kniha + CD audio, MP3
Vazba brožovaná lepená

Pohádková angličtina s kocourem Vavřincem I. naučí vaše děti základům angličtiny zábavnou formou. Kniha je určena pro děti od 4 do 7 let. První díl učebnice obsahuje 10 lekcí, na začátku každé z nich je kreslená pohádka, která se zaměřuje na určitý okruh základní gramatiky či nejjednodušších slovíček. Spousta veselých cvičení pomůže dětem zapamatovat si daný jev. Na závěr knihy si spolu s dětmi můžete zahrát stolní hru.

Součástí knihy je audio CD, kde najdete namluvená poslechová cvičení, písničky i s verzí karaaoke a pohádky, které se objevily v knize. Jako doplněk k oběma učebnicím najdete ve druhém dílu interaktivní CD, kde jsou další cvičení a pohádky s jednoduchými animacemi. Samozřejmostí jsou také zábavné úkoly, pomocí kterých se děti dozví více i o životě kolem nás a naučí se pracovat s počítačem.

Děti si budou hrát, zpívat, vystřihovat, kreslit, lepit samolepky a cvičit, ani si nevšimnou, že už umí anglicky!

Ke stažení

pdf Obsah.pdf

Uživatelské hodnocení

V současné době nejsou vytvořena žádná uživatelská hodnocení.

Vaše hodnocení

Uživatelskou recenzi mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé

 Přihlásit
NAPIŠTE NÁM

Budete to vědět jako první!

Zajímá Vás, jaký knižní hit právě vychází, na jaké zboží je výhodná sleva, jaká běží soutěž o ceny? Přihlášením k odběru našich e-mailových novinek souhlasíte se zpracováním osobních údajů.