EN

Pohádková angličtina

s kocourem Vavřincem I.

Anglictina.com, Lucie Poslušná


Angličtina s kocourem Vavřincem!
Angličtina s kocourem Vavřincem naučí vaše děti základům angličtiny zábavnou formou. Děti si budou hrát, zpívat, vystřihovat, kreslit a cvičit, ani si nevšimnou, že už umí anglicky. Součástí knihy je CD, kde najdete nahrávky pohádek a dalších textů z učebnice. Samozřejmostí jsou i písničky také v karaoke verzi a zábavné úkoly, pomocí kterých se děti dozví více o životě kolem nás a naučí se pracovat s počítačem.

Detailní informace

Jazyk čeština
Počet stran 160
EAN 9788025114988
Datum vydání -
Věk od 4
Formát 210x297 mm
Nakladatelství EDIKA
Hmotnost 0,76
Typ Kniha + CD audio, MP3
Vazba brožovaná lepená

Pohádková angličtina s kocourem Vavřincem I. naučí vaše děti základům angličtiny zábavnou formou. Kniha je určena pro děti od 4 do 7 let. První díl učebnice obsahuje 10 lekcí, na začátku každé z nich je kreslená pohádka, která se zaměřuje na určitý okruh základní gramatiky či nejjednodušších slovíček. Spousta veselých cvičení pomůže dětem zapamatovat si daný jev. Na závěr knihy si spolu s dětmi můžete zahrát stolní hru.

Součástí knihy je audio CD, kde najdete namluvená poslechová cvičení, písničky i s verzí karaaoke a pohádky, které se objevily v knize. Jako doplněk k oběma učebnicím najdete ve druhém dílu interaktivní CD, kde jsou další cvičení a pohádky s jednoduchými animacemi. Samozřejmostí jsou také zábavné úkoly, pomocí kterých se děti dozví více i o životě kolem nás a naučí se pracovat s počítačem.

Děti si budou hrát, zpívat, vystřihovat, kreslit, lepit samolepky a cvičit, ani si nevšimnou, že už umí anglicky!

Ke stažení

pdf Obsah.pdf

Uživatelské hodnocení

V současné době nejsou vytvořena žádná uživatelská hodnocení.

Vaše hodnocení

Uživatelskou recenzi mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé

 Přihlásit
NAPIŠTE NÁM