EN

DNES DOPRAVA ZDARMA ✨ S kódem FESTIVAL sleva 20 % na vše 

Madam ježibaba

Pohádkové dobrodružství s angličtinou

Zuzana Csontosová


Tato ježibaba je stylová. Učí se s Jeníčkem a Mařenkou anglicky!
Tento příběh o ježibabě, Jeníčkovi a Mařence je úplně jiný než ten, který znáte z pohádek… Poté, co ježibaba Anastázie po návštěvě nebojácných dětí zjistí, že svět se změnil, rozhodne se, že i ona chce být modernější. Okouzlená příběhy čarodějekz Mařenčiných knížek touží vyrazit poznávat svět. Když ji děti upozorní, že bez angličtiny se v cizině těžko domluví, dohodnou se, že se spolu začnou učit anglicky. A brzy se ukáže, že je to velká zábava!

Detailní informace

Jazyk čeština
Původní název Madam ježibaba
Původní jazyk slovenština
Překladatel Jana Olivová
Počet stran 88
EAN 9788025366615
Datum vydání 07.03.2024
Věk od 7
Formát 163x238 mm
Nakladatelství Fragment
Hmotnost 0,323
Typ Kniha
Vazba vázaná s laminovaným potahem

Tento příběh o ježibabě Jeníčkovi a Mařence je úplně jiný než ten, který znáte z pohádek. Madam ježibaba totiž nestrká děti do pece a neláká je na perníček. Všichni se spolu učí anglicky!

Poté, co ježibaba Anastázie po návštěvě nebojácných dětí zjistí, že svět se změnil, rozhodne se, že i ona chce být modernější. Okouzlená příběhy čarodějnic z Mařenčiných knížek touží vyrazit poznávat svět. Když ji děti upozorní, že bez angličtiny se v cizině těžko domluví, dohodnou se, že se spolu začnou učit anglicky. A brzy se ukáže, že je to velká zábava!

Ke stažení

pdf Ukázka.pdf

Hodnocení čtenářů

V současné době nejsou vytvořena žádná uživatelská hodnocení.

Vaše hodnocení

Uživatelskou recenzi mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé

 Přihlásit
Autor knihy
Zuzana Csontosová

Zuzana Csontosová

Autorka dětských knih, sociální pracovnice a spoluzakladatelka slovenského pouličního časopisu Nota bene. V současnosti pracuje v brněnském Denním centru pro lidi bez domova. Ráda vstupuje do barevného světa pohádek, který je plný zázraků a šťastných konců. V nakladatelství Albatros debutovala knížkou Nejmocnější kouzlo, v dalších letech publikovala knihy Víla Jazmínka a škriatok Vendelín, Madam ježibaba, Majstrík a Krasomilka a Jakub a čarovná kolobežka (v českém překladu vyšla pod názvem Jakub a kouzelná koloběžka). Je autorkou prvních pohádkových knížek o bezdomovectví Zatúlaný Gombík a Sára a zázračný stôl, jež vznikly na podporu prodejců časopisu Nota bene. Jejími prvními čtenáři bývají vždy její děti Albert a Markétka.
Zobrazit profil autora
NAPIŠTE NÁM