Písničky pro děti + 2 CD | Albatrosmedia.cz
EN

Písničky pro děti + 2 CD

Zdeněk Král


Umí vaše děti zpívat nejznámější písničky o zvířátkách?
Zpěvník a dvě CD jsou určeny hlavně dětem. Mají jim pomoci zapamatovat si a procvičit melodie i slova nejznámějších lidových i umělých písniček. Zpěvník obsahuje 100 písní, převážně lidových, ale také folkových, country, z populární hudby aj. Jsou uvedeny formou not pro zpěváky – melodie písně a slova (i značky akordů) nebo jako notová linka zpěvu s jednoduchým klavírním doprovodem.

Detailní informace

Jazyk čeština
Počet stran 176
EAN 9788025122624
Datum vydání 11.02.2009
Věk od 3
Formát 167x225 mm
Nakladatelství EDIKA
Hmotnost 0,82
Typ Kniha + CD
Vazba brožovaná lepená

Zpěvník a dvě CD jsou určeny těm nejmenším. Mají jim pomoci zapamatovat si a procvičit melodie i slova nejznámějších lidových i umělých písniček.

Zpěvník obsahuje 100 písní, převážně lidových, ale také folkových, country, z populární hudby aj. Jsou uvedeny formou not pro zpěváky – melodie písně a slova (i značky akordů)

První CD obsahuje 50 písniček s doprovodem nástrojů i se zpěvy, které nahráli členové dětského pěveckého sboru Kantiléna.

Druhé CD obsahuje stejné písničky, ovšem pouze jako KARAOKE. Děti si tak mohou vyzkoušet, jak si melodii i slova zapamatovaly, jací jsou zpěváčci a jak umí skladby samy s CD v přehrávači zazpívat.

Soubory ke stažení

pdf Obsah.pdf

Uživatelské hodnocení

V současné době nejsou vytvořena žádná uživatelská hodnocení.

Vaše hodnocení

Uživatelskou recenzi mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé

 Přihlásit
NAPIŠTE NÁM

Budete to vědět jako první!

Zajímá Vás, jaký knižní hit právě vychází, na jaké zboží je výhodná sleva, jaká běží soutěž o ceny? Přihlášením k odběru našich e-mailových novinek souhlasíte se zpracováním osobních údajů.