EN

MIKULÁŠSKÁ NADÍLKA! DNES DOPRAVA ZDARMA A BESTSELLER OD JO NESBO JAKO DÁREK

Atlas sveta pre deti (slovensky)

Oldřich Růžička


Celý svet na siedmich rozkladacích mapách.
Atlas sveta pre deti je určený všetkým malým cestovateľom, ktorí sa chcú dozvedieť množstvo informácií o planéte, na ktorej žijú. Každému svetadielu je venovaná samostatná kapitola a veľká rozkladacia mapa, na ktorej je pomocou farebných ilustrácií prehľadne vyobrazené to, čo je pre daný svetadiel najtypickejšie. Na čitateľov tu čaká veľké množstvo informácií o obyvateľoch jednotlivých častí sveta, o zvieratách, rastlinách, ale aj o miestnej architektúre, ľudových tradíciách a kultúre vôbec.

Detailní informace

Žánr encyklopedie
Ilustrátor Tomáš Tůma
Jazyk slovenština
Původní název Atlas světa pro děti
Původní jazyk čeština
Počet stran 42
EAN 9788000068060
Datum vydání 20.01.2023
Věk od 7
Formát 230x260 mm
Nakladatelství ALBATROS
Hmotnost 0,698
Typ Kniha
Vazba vázaná s potahem z jiného materiálu

Atlas sveta pre deti je určený všetkým malým cestovateľom, ktorí sa chcú dozvedieť množstvo informácií o planéte, na ktorej žijú. Každému svetadielu alebo kontinentu je venovaná samostatná kapitola a predovšetkým veľká rozkladacia mapa, na ktorej je pomocou farebných ilustrácií prehľadne vyobrazené to, čo je pre daný svetadiel alebo kontinent najtypickejšie. Na čitateľov tu čaká veľké množstvo informácií o obyvateľoch jednotlivých častí sveta, o zvieratách, ktoré tu žijú, o rastlinách, ktoré tu rastú, ale aj o miestnej architektúre, ľudových tradíciách a kultúre vôbec.

V atlase nájdete:

• celý svet na siedmich rozkladacích mapách,

• pätnásť vložených zošitkov plných ďalších podrobností a informácií,

• farebné a zábavné ilustrácie,

• zrozumiteľné texty aj zábavu,

• zvieratá a rastliny všetkých svetadielov a kontinentov,

• architektúru a kultúru všetkých častí sveta.

Ke stažení

pdf Ukázka.pdf

Další tituly z řady "Ilustrované atlasy (SK)"

Hodnocení čtenářů

V současné době nejsou vytvořena žádná uživatelská hodnocení.

Vaše hodnocení

Uživatelskou recenzi mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé

 Přihlásit
Autor knihy
Oldřich Růžička

Oldřich Růžička

Vystudoval Pedagogickou fakultu Masarykovy univerzity a více než 12 let působil jako učitel na základní škole a následně na gymnáziu. Po opuštění pedagogické dráhy začal pracovat jako redaktor, posléze šéfredaktor a publisher v nakladatelství Computer Press, kde stál mimo jiné u zrodu nově vznikajících redakcí knih pro děti a mládež, redakce hobby literatury a dalších oblastí non-fiction literatury. V roce 2007 založil nakladatelství B4U Publishing, které se od svého počátku zaměřilo na tvorbu knih pro děti a orientovalo se převážně na zahraniční trhy. Jeho knihy byly přeloženy do více než padesáti jazyků a prodávají se ve čtyřiceti zemích pěti kontinentů.
Zobrazit profil autora
NAPIŠTE NÁM