EN

Marvel Studios: Všechno, co potřebuješ vědět

Adam Bray


Neztraťte se v mnohovesmíru filmů ze světa Marvelu
Superhrdinské filmy ze světa Marvelu jsou spojeny do jednoho velkolepého vesmíru. Ať už jste nováčci nebo fandové, kteří si chtějí filmy osvěžit, tato publikace je určena právě vám. Rozpleťte dějové linky a vnořte se do přelomových bitev. Důkladně poznejte všechny hlavní postavy, které v nich vystupují, ať už jsou to hrdinové nebo padouši. V knize najdete spoustu informací, odpovědi na nejčastější otázky a přehledně graficky zpracované souhrny dějů všech filmů prvních tří fází filmového světa Marvelu.

Detailní informace

Jazyk čeština
Původní název MARVEL Studios - All Your Questions Answered
Původní jazyk angličtina
Řada Marvel
Překladatel Hana Vašková
Počet stran 128
EAN 9788026442134
Datum vydání 03.10.2022
Věk od 10
Formát 197x245 mm
Nakladatelství CPRESS
Hmotnost 0,579
Typ Kniha
Vazba vázaná s laminovaným potahem

KDO NAUČIL LOKIHO OVLÁDAT MAGII?

PROČ JSOU KAMENY NEKONEČNA TAK DŮLEŽITÉ?

JAK JSOU FILMY PROPOJENÉ MEZI SEBOU?

Superhrdinské filmy ze světa Marvelu jsou spojeny do jednoho velkolepého vesmíru. Ať už jste nováčci nebo fandové, kteří si chtějí filmy osvěžit, tato publikace je určena právě vám.

Rozpleťte dějové linky a vnořte se do přelomových bitev. Důkladně poznejte všechny hlavní postavy, které v nich vystupují, ať už jsou to hrdinové nebo padouši.

V knize najdete spoustu informací, odpovědi na nejčastější otázky a přehledně graficky zpracované souhrny dějů všech filmů prvních tří fází filmového světa Marvelu.

Ke stažení

pdf Ukázka.pdf

Další tituly z řady "Marvel"

Hodnocení čtenářů

V současné době nejsou vytvořena žádná uživatelská hodnocení.

Vaše hodnocení

Uživatelskou recenzi mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé

 Přihlásit
Autor knihy
Adam Bray

Adam Bray

Adam Bray je americký autor, který napsal více než 20 oficiálních naučných knih ze světů Marvel, Marvel Studios, Star Wars a LEGO. Celkem se podílel na více než 40 titulech a pracoval s nejznámějšími značkami světového zábavního průmyslu. Kromě toho procestoval celou jihovýchodní Asii a CNN ho nazvala „novodobým Indiana Jonesem“.
Zobrazit profil autora
NAPIŠTE NÁM