EN

Príbeh alchýmie (slovensky)

Chris Colfer


Začítajte sa do fantastického záveru krásnej magickej série!
Kmotričke víle sa kráti čas. Už je to takmer rok, čo uzavrela dohodu so Smrťou, že výmenou za svoj život nájde a zničí Nesmrteľnú. Doteraz však neobjavila ani jedinú stopu. Z hlbín zeme sa navyše začína šíriť temnota a pekelné plamene ohrozujú všetko živé. Ak chcú víly a čarodejnice zastaviť zlo, budú musieť spolupracovať so všetkými vrátane Bratstva spravodlivých a jeho Armády mŕtvych. No čo ak za novou hrozbou stojí niekto dôverne známy?

Detailní informace

Číslo dílu 9
Jazyk slovenština
Původní název A Tale of Sorcery
Původní jazyk angličtina
Překladatel Peter Kýška
Počet stran 376
EAN 9788056633465
Datum vydání 21.04.2023
Věk od 10
Formát 145x205 mm
Nakladatelství Fragment
Hmotnost 0,562
Typ Kniha
Vazba vázaná s pap. potahem s lam. přebalem

Dodrží Brystal dohodu, ktorú uzavrela so Smrťou?

Kmotričke víle sa kráti čas. Už je to takmer rok, čo uzavrela dohodu so Smrťou, že výmenou za svoj život nájde a zničí Nesmrteľnú. Doteraz však neobjavila ani jedinú stopu.

Z hlbín zeme sa navyše začína šíriť temnota a pekelné plamene ohrozujú všetko živé. Ak chcú víly a čarodejnice zastaviť zlo, budú musieť spolupracovať so všetkými vrátane Bratstva spravodlivých a jeho Armády mŕtvych.

No čo ak za novou hrozbou stojí niekto dôverne známy?

Ke stažení

pdf Ukázka.pdf

Uživatelské hodnocení

V současné době nejsou vytvořena žádná uživatelská hodnocení.

Vaše hodnocení

Uživatelskou recenzi mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé

 Přihlásit
Autor knihy
Chris Colfer

Chris Colfer

Chris Colfer je americký spisovatel, herec, zpěvák a producent, držitel Zlatého glóbu za roli Kurta Hummela v seriálu Glee. Sám napsal a produkoval film Zasažen bleskem, a dokonce v něm ztvárnil jednu z hlavních rolí. V roce 2011 ho časopis Time zařadil mezi sto nejvlivnějších lidí světa. Kniha Kouzelné přání, první díl série Země příběhů, se během dvou týdnů po vydání stala číslem jedna na žebříčku bestsellerů New York Times. Na první místa žebříčků se okamžitě vyšplhaly i další díly série.
Zobrazit profil autora
NAPIŠTE NÁM