EN

Příběh kouzelnictví

Chris Colfer


Dodrží Brystal dohodu, kterou uzavřela se smrtí? Třetí díl ze série Příběh magie.
Už je to skoro rok, co Brystal Vždyzelená uzavřela se smrtí dohodu, že výměnou za svůj život najde a zničí Nesmrtelnou. Dosud však neobjevila jedinou stopu, kdo to je a kde se nachází. Z hlubin země se navíc začíná šířit temnota a ohrožuje vše živé. Pokud chtějí víly a čarodějky probouzející se zlo zastavit, musí spolupracovat se všemi, včetně Spravedlivého bratrstva a jeho Armády mrtvých. Co když ale za zdánlivě novou hrozbou stojí někdo dobře známý?
Jiné dostupné formáty:

Detailní informace

Ilustrátor Chris Colfer
Číslo dílu 3
Jazyk čeština
Původní název A Tale of Sorcerey
Původní jazyk angličtina
Překladatel Veronika Volhejnová
Počet stran 296
EAN 9788025357583
Datum vydání 12.05.2022
Věk od 9
Formát 145x210 mm
Nakladatelství Fragment
Hmotnost 0,538
Typ Kniha
Vazba vázaná s laminovaným potahem a přebalem

Brystal Vždyzelené dochází čas. Už je to skoro rok, co uzavřela dohodu se smrtí, že výměnou za svůj život najde a zničí Nesmrtelnou. Dosud však nenašla jedinou stopu, kdo nebo kde Nesmrtelná je. Aby toho nebylo málo, z hlubin země povstalo cosi zhoubného. Temnota se šíří zemí a začíná ohrožovat vše živé. Aby víly a čarodějky nové zlo zastavily, musí spolupracovat se všemi, včetně Spravedlivého bratrstva a jeho Armády mrtvých. Je však tato hrozba opravdu neznámá?

Ke stažení

pdf Ukázka.pdf

Další tituly z řady "Příběh magie"

Hodnocení čtenářů

V současné době nejsou vytvořena žádná uživatelská hodnocení.

Vaše hodnocení

Uživatelskou recenzi mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé

 Přihlásit
Autor knihy
Chris Colfer

Chris Colfer

Chris Colfer je americký spisovatel, herec, zpěvák a producent, držitel Zlatého glóbu za roli Kurta Hummela v seriálu Glee. Sám napsal a produkoval film Zasažen bleskem, a dokonce v něm ztvárnil jednu z hlavních rolí. V roce 2011 ho časopis Time zařadil mezi sto nejvlivnějších lidí světa. Kniha Kouzelné přání, první díl série Země příběhů, se během dvou týdnů po vydání stala číslem jedna na žebříčku bestsellerů New York Times. Na první místa žebříčků se okamžitě vyšplhaly i další díly série.
Zobrazit profil autora
NAPIŠTE NÁM