EN

Hravou cestou k lepšímu zraku

Příručka pro rodiče a učitele

Hana Maslowská


Chraňte zrak svých dětí!
Tato kniha by měla přispět k osvětě, že pečovat o oči je třeba právě tak samozřejmě, jako je třeba si čistit zuby. Dnes mají rodiče stále hlubší znalosti ohledně zdravé výživy, mění se i přístup k jídlu ve školkách a školních jídelnách. Oči však zůstávají zatím stranou
Jiné dostupné formáty:

Detailní informace

Jazyk čeština
Počet stran 272
EAN 9788026511373
Datum vydání 08.06.2023
Věk od 15
Formát 145x205 mm
Nakladatelství BIZBOOKS
Hmotnost 0,342
Typ Kniha
Vazba brožovaná lepená

Tato kniha by měla přispět k osvětě, že pečovat o oči je třeba právě tak samozřejmě, jako je třeba si čistit zuby. Dnes mají rodiče stále hlubší znalosti ohledně zdravé výživy, mění se i přístup k jídlu ve školkách a školních jídelnách. Oči však zůstávají zatím stranou.

Tak jako se děti ve školce i doma do šesti let naučí základy osobní hygieny, tak je nezbytné během předškolního věku a prvního stupně děti naučit, co oči potřebují, co jim škodí a co jim prospívá. Rodiče a učitele to nikdo neučil. Pokud se jim však podaří tento deficit dohnat a u svých dětí už docílit přirozenosti, zběhlosti a samozřejmosti, bude se know-how péče o zrak předávat dalším generacím snáz.

Téma je o to naléhavější, že každých pár let se zvyšují nároky na zrak a nikdo netuší, co to přinese pro dnešní děti za 20, 40 či 70 let.

Ke stažení

pdf Ukázka.pdf

Hodnocení čtenářů

V současné době nejsou vytvořena žádná uživatelská hodnocení.

Vaše hodnocení

Uživatelskou recenzi mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé

 Přihlásit
NAPIŠTE NÁM