EN

Měl to být ráj, skončilo to jako peklo. Od autorky bestselleru Matčina panenka.
Komunita vedená samozvaným spasitelem měla být místem, kde lidé žijí v lásce a harmonii. Zpočátku to tak bylo, ale pak se začala projevovat její zvrácená tvář. O třicet let později zmizí z domova dvě malé děti. Rodiče jsou zoufalí, policie je bezradná. Pátrání vede inspektorka Ottolineová, jejímž jediným vodítkem je podivná maska nalezená v lese. Najde odpovědi v minulosti nebezpečného kultu?
Jiné dostupné formáty:

Detailní informace

Žánr thriller
Jazyk čeština
Původní název The Cult
Původní jazyk angličtina
Překladatel Markéta Jansová
Počet stran 352
EAN 9788074986079
Datum vydání 29.09.2022
Věk od 18
Formát 130x200 mm
Nakladatelství Domino
Edice Napětí
Hmotnost 0,452
Typ Kniha
Vazba vázaná s pap. potahem s lam. přebalem

Uprostřed anglické venkovské krajiny založil samozvaný spasitel komunitu, jejímiž základními kameny měly být čistota, mír a život v harmonii. Jenomže to, co začalo jako ráj a místo plné lásky, se brzy změnilo v peklo.

O třicet let později zmizí v noci ze svého domova dvě děti. Jejich rodiče jsou na zhroucení a policie si neví rady. Pátrání se ujímá inspektorka Ottolineová, ve které případ vyvolává nepříjemné vzpomínky na zmizení jiného dítěte. Jejím jediným vodítkem k nalezení sourozenců je maska odhozená v lese.

Mohly by jí snad v pátrání pomoct události, které se odehrály o třicet let dřív, a poskytnout jí tolik potřebné odpovědi?

Ke stažení

pdf Ukázka.pdf

Hodnocení čtenářů

V současné době nejsou vytvořena žádná uživatelská hodnocení.

Vaše hodnocení

Uživatelskou recenzi mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé

 Přihlásit
Autor knihy
Abby Davies

Abby Davies

Abby Davies získala titul v oboru anglická literatura a poté učila angličtinu. Psaní se věnovala ve volném čase. Žije ve Wiltshiru s manželem, dcerou a dvěma kokršpaněly, Tilly a Bilbem, se kterými se nikdy nenudí. Psychologický thriller Matčina panenka je její prvotina.
Zobrazit profil autora
NAPIŠTE NÁM