Kvak a Žbluňk od jara do Vánoc | Albatrosmedia.cz
EN
Kvak a Žbluňk od jara do Vánoc
P

Kvak a Žbluňk od jara do Vánoc

Arnold Lobel


S Kvakem a Žbluňkem jde první čtení úplně samo!
Zelený žabák Kvak a hnědý ropušák Žbluňk jsou velcí kamarádi a jeden bez druhého neudělá krok. I jejich přátelství však někdy zastíní mráček. To když je Kvak až příliš podnikavý a vymýšlí si výlety, které pohodlného Žbluňka stojí velké přemáhání. Přesto se na sebe dlouho nezlobí a hned se pouštějí do dalších společných dobrodružství.

Detailní informace

Ilustrátor Arnold Lobel
Jazyk čeština
Překladatel Eva Musilová
Počet stran 68
EAN 9788000064574
Datum vydání 17.01.2022
Věk od 6
Formát 160x195 mm
Nakladatelství ALBATROS
Typ Kniha
Vazba vázaná s laminovaným potahem

Zelený žabák Kvak a hnědý ropušák Žbluňk jsou nerozluční kamarádi, jeden bez druhého neudělá krok. Ale ani jejich velké přátelství není úplně bez mráčku. Někdy je až moc podnikavý Kvak, a to pak stojí Žbluňka příliš přemáhání, jindy je tomu naopak. Přesto se mráčky brzy rozplynou a oba se společně pouští do nových dobrodružství. Co všechno se jim přihodí během jednoho roku?

Další tituly z řady "Kvak a Žbluňk"

Uživatelské hodnocení

V současné době nejsou vytvořena žádná uživatelská hodnocení.

Vaše hodnocení

Uživatelskou recenzi mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé

 Přihlásit
Autor knihy
Arnold Lobel

Arnold Lobel

Arnold Stark Lobel byl americký autor knížek pro děti, které sám také ilustroval. Narodil se v roce 1933 v Los Angeles. Do češtiny byly přeloženy hlavně příběhy dvou žabáků Kvaka a Žbluňka, které se dočkaly několika vydání a také audioknižní podoby. Vedle Kvak a Žbluňk jsou kamarádi, Kvak a Žbluňk se bojí rádi a Kvak a Žbluňk od jara do Vánoc vyšly v Albatrosu také Lobelovy knížky Pan Sova, Myška a pohádková polívka či Prasátko na útěku. Lobelovy postavy zažívají obyčejné příběhy s téměř dětskou naivitou, avšak svým bezelstně přátelským chováním a na dětskou literaturu nezvykle bohatou škálou pocitů vzbuzují jednoznačné sympatie.
Zobrazit profil autora
NAPIŠTE NÁM