EN

Jak mluvit s dětmi, když neposlouchají

Odmlouvání, záchvaty vzteku, vzdor a další nesnáze dětství

Joanna Faber


Nová kniha o výchově z bestsellerové série Jak mluvit nabízející komunikační strategie účinné při řešení náročných problémů při výchově dětí
Autorky několik desítek let vyučují rodiče, pedagogy a další dospělé, kteří žijí či pracují s dětmi, jak překonat ty nejtěžší chvilky – každodenní momenty, při nichž byste si nejraději rvali vlasy –, aniž by ztratili ze zřetele širší perspektivu. V první části vás seznámí se základními komunikačními dovednostmi, ve druhé pak naleznete odpovědi na otázky účastníků jejich workshopů a příběhy přímo z praxe. Zahrnuty jsou i scénáře pro ty z vás, kdo čelí záludnostem výchovy mladších teenagerů a dospívajících.
Jiné dostupné formáty:

Detailní informace

Jazyk čeština
Překladatel Eva Kadlecová
Počet stran 376
EAN 9788026446804
Datum vydání 17.04.2023
Věk od 15
Formát 160x230 mm
Nakladatelství CPRESS
Hmotnost 0,83
Typ Kniha
Vazba vázaná s laminovaným potahem

Nová kniha o výchově z bestsellerové série Jak mluvit nabízející komunikační strategie účinné při řešení náročných problémů při výchově dětí.

Autorky již několik desítek let vyučují rodiče, pedagogy a další dospělé, kteří žijí nebo pracují s dětmi, jak překonat ty nejtěžší z těžkých chvilek – každodenní momenty, při nichž byste si nejraději rvali vlasy –, aniž by přitom ztratili ze zřetele širší perspektivu. V první části vás seznámí se základními komunikačními dovednostmi. Ve druhé části pak naleznete odpovědi na otázky čtenářů a účastníků jejich workshopů a také ty nejzajímavější příběhy přímo z „praxe“. Zahrnuty jsou i scénáře týkající se starších dětí pro ty z vás, kdo dnes čelí záludnostem výchovy mladších teenagerů a dospívajících.

Kniha pomůže při řešení problémů jako:

  • Sourozenecké bitvy

  • Boje o domácí úkoly

  • Záchvaty vzteku

  • Nadávky a sprostá slova

  • Digitální dilema

  • Citlivá témata (rozvod, ochrana dětí před problematickými lidmi…)

Ke stažení

pdf Ukázka.pdf

Hodnocení čtenářů

V současné době nejsou vytvořena žádná uživatelská hodnocení.

Vaše hodnocení

Uživatelskou recenzi mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé

 Přihlásit
NAPIŠTE NÁM