Stolečku, prostři se! | Albatrosmedia.cz
EN

Stolečku, prostři se!

prostorové leporelo

Vojtěch Kubašta, Robert Kubašta


Nezapomentutelná pohádka o kouzelném stolečku, oslíkovi a obušku.
Tři bratři se vydávají do světa na zkušenou a za svou práci si každý z nich vyslouží neobyčejný dárek. Mládenci ale brzy zjistí, jak je snadné přijít o to, co člověk jednou nabyl. Nechte se vtáhnout do známé pohádky, tentokrát v prostorovém provedení od Vojtěcha Kubašty.

Detailní informace

Žánr pohádka
Jazyk čeština
Počet stran 12
EAN 9788000064994
Datum vydání 24.01.2022
Věk od 3
Formát 210x210 mm
Nakladatelství ALBATROS
Typ Kniha
Vazba vázaná s laminovaným potahem

Tři bratři se vydávají do světa na zkušenou a za svou práci si každý z nich vyslouží neobyčejný dárek: stoleček, který nabídne ty nejvybranější dobroty, oslíka, ze kterého se sypou dukáty, a kouzelný obušek. Bratři ale nakonec zjistí, jak je snadné přijít o to, co člověk jednou nabyl. Získají své dary zpátky? Nechte se vtáhnout do známé pohádky, tentokrát v prostorovém provedení od Vojtěcha Kubašty, jehož knihy si zamilovali čtenáři po celém světě.

Ke stažení

pdf Ukázka.pdf

Uživatelské hodnocení

V současné době nejsou vytvořena žádná uživatelská hodnocení.

Vaše hodnocení

Uživatelskou recenzi mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé

 Přihlásit
Autor knihy
Vojtěch Kubašta

Vojtěch Kubašta

Vojtěch Kubašta je ve světě uznáván jako jeden z průkopníků prostorových knih. Vystudoval architekturu na ČVUT v Praze, věnoval se nejprve knižní grafice, poté ilustraci dětských knih, později sám navrhoval knihy prostorové. Od roku 1953 spolupracoval s nakladatelstvím Artia, jeho prostorové knihy byly určeny především na vývoz do zahraničí, celkově byly přeloženy do sedmatřiceti jazyků. Jen některé z nich vyšly i česky (např. O červené Karkulce), většina z nich až po roce 1989. Spolupracoval i s Waltem Disneym, vytvořil pro něj například prostorového Bambiho nebo Knihu džunglí.
Zobrazit profil autora
NAPIŠTE NÁM